Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16804 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 24, 2015, 14:07:03
Отговор #30

Активен peter67

  • Публикации: 762
Ще бъде добре според мен темата да е видима само за хора от форума, защото всеки може да прочете кой какви намерения има и т.н. Дано всичко се намери.. >:( >:(

Март 24, 2015, 17:25:36
Отговор #31

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Това, да се показват снимки само на регистрирани потребители с поне 5-10 мнения е добра идея. Иначе, Митко е прав. И не е неморално, а разумно. :) Нека администрацията да вземе решение, като това решение е продиктувано от и за участниците в този клуб. Мисля, че е крайно време да се повиши сигурността. Клубът, не е като преди години - пустош и пет човека, двама от които са самите администратори.  :)) Включително и факта, че с годините, клуб Класиккар, придоби и популярност, като клуб. И като място, където участника може на свобода да се шири, колкото си поиска. O:-) Което е добре за всички тук. Но е и нож с две остриета, въпреки много голямата толерантност на управлението в този клуб, особено по отношение на артикулите в раздел ,,Продава". От където очаквам, да гръмне бомба със закъснител. А, този раздел е в близост до ,,Френски атомобили", та ще се усети откат чак до американските. Само гледайте. Трябва, трябва да има защита това нещо.  :)

Сега, чакаме и 3-ти колега от този клуб да пусне тема за откраднати от колата му части, за да се потвърди необходимостта от вземане на мерки.

Март 25, 2015, 20:44:47
Отговор #32

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Уважаеми Администратори, колеги и участници в клуб Classiccar-bg.com .

С настоящото съобщение, желая да ви уведомя, че моите джанти са намерени. Огледах ги и ги разпознах. Тези, които видях са точно моите- точно 3 броя. Прибрал съм ги и вече са при мен.

Искам да благодаря на всички, които взеха отношение по моят проблем и допринесоха за неговото решаване ! :) 

С това, желая да закрия тази тема.


ПС Искам да дам право на Администраторите, да преценят по своя преценка, дали да оставят темата да съществува, заключена. Както и правото да я изтрият, както и когато пожелаят, в случай, че решат това действие за необходимо, съобразно клубното пространство и неговата сигурност.
« Последна редакция: Март 25, 2015, 20:49:24 от Тодор Живков »

Март 25, 2015, 20:56:32
Отговор #33

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Браво!
Гражданското общество победи!
retrobs.com

Март 26, 2015, 07:09:55
Отговор #34

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Да се надяваме това да е Хепи Енд !

Март 26, 2015, 07:39:34
Отговор #35

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Живков, разкрий кой ги е бил откраднал.
Цигани ли са били, наркомани или хора, които четат форума?
Много шум се вдигна и мисля, че е редно да внесеш яснота.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2015, 10:00:53
Отговор #36

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Виждам, че освен снимките в темите с проектите /което напълно одобрявам/, за гостите вече са скрити и целите раздели "Видео и снимки"и "Срещи", което не ми се струва необходимо, даже обратното. В снимковия раздел почти няма коли на наши колеги, преобладават сниманите случайно по улиците, които всеки и без друго може да ги види на живо, а за снимките по света и другите забавни /фенките, гениите.../ пък изобщо да не говорим. Единственото условие, което може да бъде поставено тук според мен е колегите, качващи случайно снимани коли предварително да заличават номерата им от снимките. За срещите пък дори може да има и обратен ефект - примерно някой случаен посетител вижда информация за среща в неговия град и решава да я сподели със свой познат, интересуващ се или дори притежаващ ретро коли, който обаче изобщо не влиза във форуми /примерно някой по-възрастен, не разбиращ от компютри и т.н... знаем такива примери/. Когато целият раздел е скрит рискуваме да изгубим такива може би интересни контакти с нови хора, така че и тук според мен по-добре да бъде приложен методът на скриване само на снимките от срещите.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 26, 2015, 11:21:45
Отговор #37

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Митак, само тестваме и обмисляме.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2015, 11:28:48
Отговор #38

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Няма как да задам на кои точно теми/раздели да не се виждат снимките. Мога да ги скрия само от всички гости. Оттам нататък може определени теми да се виждат само ако си участвал във форума с определен брой мнения (в момента 5) което усещам че ще премахна тъй като не виждам това как ще помогне много... въпреки че реално участниците с мнения над 5 са 610 от 2300 ... има доста мъртви души :)

Март 26, 2015, 12:59:36
Отговор #39

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ясно, не бях запознат с възможностите за скриване на снимките... е, в такъв случай разбираемо защо сте скрили целия раздел Видео и снимки - просто самото му име се обезсмисля за гостите... но все пак описанията в него на неща, интересни за тях може да ги стимулира да се регистрират и дори да споделят във форума още интересна информация относно тези "неща":) И изобщо за някой, който да речем още се чуди има ли смисъл да се регистрира, е по-стимулиращо да знае предварително какво би получил като информация, ако го направи. За раздел Срещи си оставам на същото мнение и със същата обосновка. Та поне според мен скритите теми е добре да си останат само тези, свързани с техническите въпроси и други разисквания относно самия форум, които изобщо не касаят гостите му.

п.п. може би тази част от темата е добре да се отдели и обособи само за мнения относно тези промени, че инак заглавието е малко подвеждащо...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.