Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 26, 2015, 13:20:27
Отговор #40

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
В някои форуми забелязвам че информацията се вижда, но снимковият материал иска да си регистриран за да го видиш. Мисля че форума на Рено бяха така. И още много други. Офроуд форума и там май имаше ограничения за гостите да не виждат снимковият материал. Не знам това как е възможно, може би според версията на хоста на форума. Не знам и аз.
Подкрепям все пак че е хубаво да се отделят темите с "Гениите, момичетата" и общите снимки намерени и заснети от нас и да е видно и за гостите.
П.п. Помните ли до преди 10тина години във форумите можеше и като гост да пишеш, а сега какво става. :D
0890192949 / 0887192949

Март 26, 2015, 14:07:37
Отговор #41

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Не зная. За мен, по-важното беше да се намерят, здрави.

Март 26, 2015, 14:20:28
Отговор #42

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Добре де, къде ги намери?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2015, 14:33:26
Отговор #43

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Явно не иска да сподели, негово право е... честно казано не ме и вълнува чак толкова, по-скоро съм любопитен каква се оказа толкова конспирацията с тоя непълен комплект джанти от нисък клас, който струва преко сили колкото цената на алуминия в него :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 26, 2015, 14:47:51
Отговор #44

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
П.п. Помните ли до преди 10тина години във форумите можеше и като гост да пишеш, а сега какво става. :D
Ти се радвай че това което съм сложил за проверка на регистрацията (картинката пъзел) спира спамботовете да се регистрират при това доста успешно. Ако пусна гости да пишат считай че форума ще бъде осран за по-малко от 24 часа :)

Март 26, 2015, 15:28:17
Отговор #45

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Неслучайно много познати въобще не желаят да пишат за автомобилите си каквото и да било. Иначе си карат колите доволно, след което в гаража и това е. За повечето от нас форума е място за да научиш нещо ново, да споделиш с приятели и ако имаш проблем да ти помогне някой, но има и хора дето влизат с друга цел.

Март 26, 2015, 15:30:55
Отговор #46

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Толкова си и наясно с класове френски джанти, значи.  Като не те интересува, не се бутай в тема, която не те влече.

Март 26, 2015, 15:34:50
Отговор #47

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
..., но има и хора дето влизат с друга цел.

Това потвърдено ли е или само се хвърлят някакви твърдения и се говори?

Искам да бъде 100% ясно, а не да се спекулира! Много е лесно да се създаде усещането, че ако си публикуваш колата в този форум ще дойде някой да те обере и или да и свали джантите, но аз няма да го допусна.

Към всички: Не насаждайте психоза на база на ваши разсъждения и мисли, а се позовавайте на факти!  

Не вярвам, че има връзка с който и да е обир и публикувани снимки във форума!
Докато не дадете факти това са пълни спекулации и лъжи.


Смешно е да се твърди, че има крадци на ретро части.
Освен за вторични суровини за друго няма да му послужат на крадеца.
« Последна редакция: Март 26, 2015, 15:39:01 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2015, 15:36:44
Отговор #48

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Добре де след толкова шум за джантите е редно да се знае развръзката каква е. Намерени са на битака, от полицията, в някоя скрападжийница, забравил си къде си ги прибрал кат баба ми очилата си и си ги намерил после и тн. Да се знае в такъв случай в каква посока отиват тия вещи като се гепат, не че от една кражба ще е ясно , то вариянти много ама сподели де.

Март 26, 2015, 15:40:57
Отговор #49

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Живков ми сподели, че си ги е намерил на най-вероятното място - пункт за вторични суровини.

Изводите си ги правете вие, за мен форума и хората четящи го нямат АБСОЛЮТНО нищо общо с тая цигания!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"