Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 26, 2015, 16:05:57
Отговор #50

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
След като Живков е споделил, предполагам няма да има нищо против да изясня как ги е намерил. Мой познат който събира и предава старо желязо и по моя молба гледа за нещо интересно по пунктовете за скрап, ми каза че е видял подобни джанти 3 на брой в един пункт. Обадих се на Живков и му казах къде да търси и той в крайна сметка си ги прибра. След като Живков не желае да навлиза в подробности, така да е. Важно е че се намериха.
 

Март 26, 2015, 16:13:44
Отговор #51

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Това потвърдено ли е или само се хвърлят някакви твърдения и се говори?

Искам да бъде 100% ясно, а не да се спекулира! Много е лесно да се създаде усещането, че ако си публикуваш колата в този форум ще дойде някой да те обере и или да и свали джантите, но аз няма да го допусна.

Към всички: Не насаждайте психоза на база на ваши разсъждения и мисли, а се позовавайте на факти!  

Не вярвам, че има връзка с който и да е обир и публикувани снимки във форума!
Докато не дадете факти това са пълни спекулации и лъжи.


Смешно е да се твърди, че има крадци на ретро части.
Освен за вторични суровини за друго няма да му послужат на крадеца.

Съгласен съм с Митака, струва ми се че малко се преекспонира темата. Смешно ми звучи да не пишеш нищо за колата си, за да не я види някой с други намерения. Скриването на снимки също не смятам че е правилно, но това е решение на администраторите.
« Последна редакция: Март 26, 2015, 16:49:54 от galaxie »

Март 26, 2015, 16:23:17
Отговор #52

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Снимките ще бъдат видими за всички!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2015, 16:48:40
Отговор #53

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Снимките ще бъдат видими за всички!
+1, ретродвижението има нужда от публичност и от зарибяване на нови фенове.
Втелясването в тема кражби на ретроколи и части евентуално чрез Нет снимки, и то точно в БГ, си е доста преекспонирана психоза.

Март 26, 2015, 17:08:12
Отговор #54

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Напълно съм съгласен с колегата по-долу !!!

Няква масова психоза се налага - кой идиот ще открадне 3 джанти или 3 тенекии които могат да се продадът на хора, които можем да преброим на едната си ръка ??? Това са неграмотни мангали които нямат понятие за стойността на тези неща и ги връщат на скрап!!!!

Живков, никъде не написа в кой пункт или къде другаде си откри джантите ?

Аз пак ще попитам, колко хора са станали жертва на обир тук? И то, целенасочен обир, на ретро части или автомобил! Нашите сънародници с тропически загар, разреден зъбен статус и мастилени татуировки, които са обичайните заподозрени за изчезващите флексове, отверки и компоти, едвали посещават тук, дори и като гости  ;)

Нека да не се въвличаме в някакви странни сценарии, да не създаваме психоза. И да погледнем истината в очите: няма кой да краде точно нашите автомобили! Кой ще е този идиот, да се опитва да открадне, пренесе, скрие, препродаде нещо, което е незабележимо като розов слон и лесно за продажба като хладилник в Антарктида? Странни автомобили, които всеки ще забележи, а за продаване са жив кошмар, при това и не струват кой знае колко? И това, при условие, че на улиците има стотици хиляди обикновени коли, които са идеален и лесен обект на кражба... Е, ако някой от нас има Ферари от 1956 година, може и да има опасения. Ама надали.
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Март 30, 2015, 21:49:57
Отговор #55

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 395
Случая е решен, "черния тип" е в ареста,до седмица ще ми ги върнат поне решетката и лайсната  C:-)
FORD - Found On Road Dead

Април 04, 2015, 19:49:08
Отговор #56

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Цитат
Изводите си ги правете вие, за мен форума и хората четящи го нямат АБСОЛЮТНО нищо общо с тая цигания!

Ще видим.

Април 04, 2015, 20:49:44
Отговор #57

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Трябва да почнат да записват данните на циганите и другите съмнителни субекти, предаващи в пунктовете такива подозрителни предмети... ама май няма да е в нашия, а в някой друг живот :-\
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 04, 2015, 22:35:07
Отговор #58

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Митак, ми те цигани ги дъържат пунктовете, трябва всеки ден да се записват първо тях  ;D

Октомври 08, 2015, 22:50:36
Отговор #59

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Здравейте,
близък мой приятел е намерил и откупил части от задномоторен ФИАТ от пункт за вторични суровини в София. Налични са скорости, блок с бутала, глава, карбуратор, радиатор и още разни неща. Въпросните неща може да са крадени отнякъде. Ако случайно знаете, че някой са го претарашили и му липсват такива части - пишете ми ЛС. Казвате серийните номера на блока и ако са тези, които са при моя човек, можете да си ги получите на цената на желязото.
Ако до месец не си ги потърси никой ще бъдат пуснати за продажба.


Поздрави!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9