Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16799 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 13, 2015, 23:26:36
Отговор #60

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Браво за постъпката. Дано не е краден.

Ноември 23, 2015, 14:19:57
Отговор #61

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Здравейте, уважаеми.

Със съжаление докладвам, че този мотоциклет беше откраднат от работилницата ми през Януари 2015г.
Моля ако някой има някаква информация за Сузуки Гамма 400/500 в България да се свърже с мен.
Моторът е рядък за нашите ширини и си струва да се провери всяка вероятност, която може да се окаже следа към него.
В момента на кражбата моторът беше боядисан съгнално оранжево, с бели капли.
Регистрацинната табела е от стария образец овална ,бяла, варненска.
Предлагам заплащане за всякаква информация, която има отношение към случая.
Прилгам снимка.


Исках да стегна този мотор за мен и моите синове. Мечтах за такъв мотор повече от десет години ,преди да го купя. Купих го насипан в 3 щайги с огромни липси и ми отне 4 години да го възстановя.
Искам си го искам обратно.

Кражбата е извършена с червен или розов Мерцедес Вито товарен (изцяло затворен без прозорци) бус.
Участват трима или четирима човека.
Помощен автомобил е един Ситроен ZX комби , тъмен на цвят , вижда се на снимките.
Не се виждат регистрационни табели.
На снимка се виждат и двама от крадците - едната снимка е цветна.


Имам 6 видеоклипа ,на които е заснет целия обир.
На разположение са на когото пожелае.

Ето и един номер за връзка 0899269136 - Георги
[email protected]
[email protected]
You could be Dodge material.

Ноември 23, 2015, 15:10:33
Отговор #62

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Щом е станало преди повече от 10 месеца най-вероятно моторът за съжаление отдавна е изнесен зад граница...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 24, 2015, 09:04:12
Отговор #63

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Това получих на ЛС от колегата и по негаво молба го публикувам.

Може ли да те помоля да публикуваш от мое име в темата за откраднатия ми мотор ,че предлагам  възнаграждене  от 1000 лв. за информация, която има отношение към случая и помогне да намеря мотора или хората, които го откраднаха.
Благодаря!


Май 22, 2017, 09:37:36
Отговор #64

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Добър ден, колеги!
МОЛЯ ЗА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ - В РАМКИТЕ НА 1 МЕСЕЦ В ЮЖНИТЕ РАЙОНИ СЕ ИЗВЪРШВАТ БЕЗЧИНСТВА ПО РЕТРО АВТОМОБИЛИТЕ В ТОВА ЧИСЛО И НА ТАКИВА КОИТО НЕ СА РЕГИСТРИРАНИ ТУК.
Снощи мой съсед (колкото и да е пиян) ме предупреди , че са се опитали и моят автомобил да бъде поруган или обран или задигнат. Това което той е видял - по негови думи - бмв комби 9244 регистрация, като буквите му се губят (не е сигрен в тях).

За последният месец в района са станали следните инциденти с ретро автомобили:

В Бояна изчезва DKW черно на цвят в процес на реставрация.
В Манастриски ливади е разграбена Шкода Felicia 1965.
В Бели брези Шкода 1000 мб , седи в един гараж , но също е ограбена.
В Кръстова вада е изчезнал (тук ми е дадена информация, но смятам че може и да е заминал за вторични) американка - за мен бе шевролет. Собственика не се задържа в БГ.
В Борово Опел Комодоре - опит за задигане на целият автомобил.

В Бояна преди около 4 месеца бе задигнат от гараж Мерцедес 180 D в перфектно състояние. Бе казано , че е даден на вторични. Оказа се , че не е така.

МОЛЯ БЪДЕТЕ НАБЛЮДАТЕЛНИ !

Май 22, 2017, 13:24:09
Отговор #65

Активен USfan

  • Публикации: 10811
По принцип от 1-2 години в Софиа циѓаните по активно гепват и влачат видимо иѕоставени коли ѕа вторични, даже и не толкова исоставени.

А  краденето на части си е отделно нешто.
И по соц. време си се крадиаха части от коли, и прес 90-те, и сега.
И от ретро, и от неретро коли, това си е стара практика. Направо си е ислишно даже да се споменава.

Май 23, 2017, 01:07:18
Отговор #66

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
То е ясно , че става. Но за 1 месец има огромнот "търсене" явно!....

Май 23, 2017, 09:25:39
Отговор #67

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Нали и аз съм в южните райони, даже го видях един от играчите, тъкмо преди месец или нещо подобно. Прилично, спортно облечен мъж над 50, с бяла коса, черно яке с някакви тънки червени елементи на гърба и тъмна спортна шапка с козирка. Имам едно Поло спряно от движение - тъкмо го бях спрял преди 2-3 седмици - и този го гледам от прозореца, послед бял ден, как се оглежда като мишка и се опитва да отключи вратите. Казах му някои мили думи и изразих загриженост относно личната му безопасност, така че се изнесе в тръс и повече не съм го виждал наоколо. Но после се оказа, че предишната вечер около 11 и половина се е въртял по улицата и около разни коли, съсед го видял. На едно пак спряно от движение Рено Клио му бяха отключени вратите, на други коли бяха само ръчкани. Чувал съм, че така действали - минават, оглеждат, отключват, после посред бял ден вече отключената кола я закачват с нещо друго за секунди и я теглят някъде съвсем наблизо, едва през 1-2 улици или зад някой блок, където я зарязват. Вече е на ново място, не се знае каква е и чия е, затова след ден или два се връщат спокойно с репатрак, товарят и газ. Разбира се, това е само един от сценариите, някои са достатъчно нагли и направо товарят от място. Четох някакви полицейски изказвания, че имало близо 70 банди от околностите на София, които отмъквали застаряващи коли, за да продадат от тях каквото може, а останалото на скрап.
« Последна редакция: Май 23, 2017, 09:28:33 от Teodor »

Октомври 31, 2017, 09:30:41
Отговор #68

Неактивен генерал

  • Публикации: 180
Колеги, от паркинга на Бриколаж в Люлин - София са изчезнали /откраднати/ доста коли! Лично съм бил свидетил на два пъти. Една вечер на една жена и бяха свили за минути почти ново Волво. Жената беше в шок. Другия път беше Пасат на средна възраст и имаше полиция, която  /както почти винаги/ само констатира факта и промърмори ,че пак ! на този паркинг има кражба.  Появиха се после табели от магазина, че паркинга е неохраняем и магазина не носи отговорност... Като че ли е толкова трудно да се направи някаква секретна засада, но ....полицията си знае ...

Октомври 31, 2017, 11:48:05
Отговор #69

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1170
Тази охрана може и да свърши работа :)!