Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16818 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 31, 2017, 12:43:20
Отговор #70

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Вчера видях на Раковски МБ джиб  с дете на задната седалка и бебе на предната. Вероятно родителското тяло е било в близкия офис на голяма куриерска компания.
 Та си рекох кой ще посмее да открадне кола с две деца в нея???
we all have wings, but some of us don't know why

Ноември 23, 2020, 15:34:17
Отговор #71

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
На вниманието на колегите от София, които ходят по редовно на Битпазара, или на други пазари за спортни стоки, като този на Стадион В. Левски, и мернат въпросното колело.

О Т К Р А Д Н А Т О!    S T O L E N!

Това е колелото на сина ми, което в нощта на събота срещу неделя 21-22 ноември 2020 год, бе откраднато вътре от нашия гараж, като му бе срязана веригата за заключване.
Гаража е отворен вероятно с шперц, без поражения по брава и врати.
Ако някой забележи да се кара или продава по София или другаде в страната, точно такова колело марка КУБ/CUBE, с характерни белези- фабрична черен мат боя, и с големи 29 цола джанти, ще сме благодарни за всякакво инфо.

При такова виждане моля за лично съобщение тук, или обаждане на моя, или дадения от сина ми в обявата в сайта, тел. номер.
Ще има разбира се, голямо парично възнаграждение за сведение, довело до намирането му. Колелото е чисто ново, закупено през месец Юли 2020 год. с фактура от Байк Център, на стойност 1000 лева, и с още няколкостотин лева ъпгрейди по него, като описаните сменени оси, капли, гуми, ръкохватки, и други.

https://otkradnatokolelo.com/advert/cube-3/?fbclid=IwAR2Y2A1fqO-1K8mUl9C_oUG5VHiuuUlCAV5ShAW3zW0oZl2OryMAbUp8Rb0https://otkradnatokolelo.com/advert/cube-3/?fbclid=IwAR2Y2A1fqO-1K8mUl9C_oUG5VHiuuUlCAV5ShAW3zW0oZl2OryMAbUp8Rb0

А това си снимки на колелото във фабричния му вид на купуване, като сега е променено на вид, с описаните по-горе неща.







Ето и мястото където беше откраднато от гаража ми.
Беше хванато за задна джанта на Аудито Купе, и му бе срязана веригата за хващане.
Нашата сграда има СОТ и видеонаблюдение, но пък те не хващат добре входа на подземния гараж, а и уличното осветление за късмет, там сега не свети.