Автор Тема: Polski FIAT 126  (Прочетена 5155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 17, 2015, 21:36:08
Отговор #10

Неактивен Konstantinov

  • Публикации: 11
Ако мога да помагам с нещо за фиатчето съм насреща, от Ямбол съм, лично познавам Христо, който се занимава с полски фиати от комунистическо време, от магазина който колега каза че не съществува пазаря ежедневно, защото предлагат части за всякакви автомобили. Пиши ми на лично какво те интересува и ще ти върна отговор. Просто искам да помогна.
имаш лично

а иначе успях да се свържа с AXM но от там ми казаха че нямат нищо за 126

Март 17, 2015, 23:35:50
Отговор #11

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Март 18, 2015, 17:42:17
Отговор #12

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Звънкаш в Ямбол и търсиш Христо за тия неща. Другото място което се сещам - във Враждебна имаше едно магазинче,но нямам представа дали съществува все още. И не на последно място има цял форум за фичовците
forum.126p.info

Охх, съществува магазинчето, но все се каня и забравям в последствие да спра и да питам дали все още имат части за Фичовци или вече продават само за по нови коли.
0890192949 / 0887192949

Март 18, 2015, 23:39:01
Отговор #13

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Малко да внеса разяснение относно АХМ-Ямбол.
Магазинчето си е магазин с прилежащ сервиз към него и като гледам от липса на клиенти не страдат.Пожелавам им още повече :)
Много пъти съм писал, че от "полския внос" нямат почти нищо. Наличностите  и цените на частите  на сайта  за "полските машини"не са актуализирани от години.
Инак днес точно оттам, предни лагери за Ф126 си купих.
Клиент съм им от 7-8г. и имам наблюдения конкретно за "полските части".
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Март 19, 2015, 21:57:03
Отговор #14

Неактивен Konstantinov

  • Публикации: 11
от "полския внос" не почти нищо, а абсолютно нищо няма.
Така и така се издирват разни неща ... издирвам и "някой" който може да направи баланс на маховика. Само да спомена че двигателят е паралел двуцилиндров.