Автор Тема: Opel Rekord D Coupe 1975  (Прочетена 58848 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 16, 2015, 17:28:10
Отговор #10

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Ехааааа, Дидо , честито !
Това се казва кеф - хем да правиш любимата марка, хем да си купиш кола и да и се наслаждаваш !
Айде, сподели повечко подробности за колата - технически, лирически, както ти е на сърце  O:-)
За салона не се притеснявай, гледам май е на калъфи и можеш да смениш само плата, стига да намериш кадърни тапицери.

Март 16, 2015, 17:29:48
Отговор #11

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
А пък аз ще се постарая да осигуря  тематичното Blaupunkt озвучаване. Оригиналната музика има логото на Опел на скалата. Честито и от
мен Дидо , ще споделям всичко , което знам! :)

Рекорд Д няма фастбек купе. ;)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 16, 2015, 17:31:20
Отговор #12

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Честито и от мен! Отлична покупка точно в началото на сезона, браво! Със здраве да си го караш!
Винаги ми е харесвал и като модел, и като конкретна кола с този класически и елегантен цвят...  Бих ти препоръчал единствено да му обработиш дъната и кухините антикорозионно с консервант и разбира се, да му намериш сух и просторен гараж, така че да се запази блестящ още дълги години и да ни радва по ретро мероприятията.

Март 16, 2015, 17:58:41
Отговор #13

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Ехааааа, Дидо , честито !
Това се казва кеф - хем да правиш любимата марка, хем да си купиш кола и да и се наслаждаваш !
Айде, сподели повечко подробности за колата - технически, лирически, както ти е на сърце  O:-)
За салона не се притеснявай, гледам май е на калъфи и можеш да смениш само плата, стига да намериш кадърни тапицери.

Е,Боби - аз винаги съм харесвал най-вече автомобилите от 60-те и 70-те години на Опел.
Съчетанието на европейския прагматизъм с размаха на GM, много ми е харесва!
Това купе за мен е логично продължение на другото - имам предвид като покупка.
Не крия,че това са ми любимите модели на Опел.
Технически - аз съм сканирал в удобен ПДФ цялото ръководство, но тук ще кача само няколко от по-интересните показатели.
Гледай в колоната, която е за ДВГ 1,9SH -това е моят двигател.
Отделно ще кача ВИН - табелките и тяхното декодиране, заедно с показанията и екстрите на колата.











Март 16, 2015, 18:01:23
Отговор #14

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
А пък аз ще се постарая да осигуря  тематичното Blaupunkt озвучаване. Оригиналната музика има логото на Опел на скалата. Честито и от
мен Дидо , ще споделям всичко , което знам! :)

Рекорд Д няма фастбек купе. ;)

Кире,благодаря - то и сега си е Blaupunkt, не съвременно  >:D.
Което не пречи яко да се дъни рокнрол!!!
Много добър звук има между другото!


Честито и от мен! Отлична покупка точно в началото на сезона, браво! Със здраве да си го караш!
Винаги ми е харесвал и като модел, и като конкретна кола с този класически и елегантен цвят...  Бих ти препоръчал единствено да му обработиш дъната и кухините антикорозионно с консервант и разбира се, да му намериш сух и просторен гараж, така че да се запази блестящ още дълги години и да ни радва по ретро мероприятията.

Да, ще огледам в следващите месеци колата,Момчиле.
Гараж има засега, но продължавам да търся алтернативи.
 ::)

Март 16, 2015, 18:19:35
Отговор #15

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Честита придобивка Дидо. Безаварийни километри и по много мероприятия да се возите.
0890192949 / 0887192949

Март 16, 2015, 18:57:55
Отговор #16

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
Честито много приятни емоции зад волана и много безаварийни километри.Много е яка !На живо не съм виждал такъв с 2 врати

Март 16, 2015, 19:15:40
Отговор #17

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
Честито Дидо.
 

Март 16, 2015, 19:16:38
Отговор #18

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Хубава фотосесия на страхотно изглеждащ автомобил. Честито!
we all have wings, but some of us don't know why

Март 16, 2015, 19:23:22
Отговор #19

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 395
Честито и до 29 Март  8))
FORD - Found On Road Dead