Автор Тема: Ретро-пазар София, Бояна - 4-ти април 2015 г.  (Прочетена 12211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 28, 2015, 22:44:02
Отговор #40

Неактивен venko

  • Публикации: 31
Предлагам занапред да е на по-късна дата базара, че да е по-хубаво времето, макар да не е гаранция.Примерно първият ден от Велкденските празници, за да може след него който иска , пак да пътува към провинцията.
Аз пък се чудя защо трябва да се ограничава това хубаво мероприятие до един два пъти годишно? Ето аз например не разбрах навреме за пазара и съм го изпуснал, а бих си взел едно-друго. Ако го имаше всеки месец да речем или на два, или три месеца щеше да е много по-добре според мен.
А не да ходя до МОЛ Малашевци или МОЛ Богров и да си намирам там по некоя и друга убавиня...
« Последна редакция: Април 28, 2015, 22:48:17 от venko »
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!

Юли 20, 2015, 22:27:32
Отговор #41

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Дочувам, че се споменават възможни дати 1-ви или 8-ми август за лятното издание на пазара в Бояна. Засега недоуточнено, само на идейно ниво - но да се приготвите психически!  :)) Предполагам, че доста скоро ще се разбере точната дата, защото така и така наближава.