Автор Тема: RETRO RALLY BULGARIA 2015 (20-21.06.2015)  (Прочетена 29547 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 06, 2015, 17:07:57
Прочетена 29547 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Не знам за вас, но аз съм почти готов за участие.Трябва да си намеря само навигатор.

http://retrorallybulgaria.com/
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 06, 2015, 17:16:28
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Това пък какво е?!

Точна езда, за скорост или нещо друго ?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 06, 2015, 17:28:36
Отговор #2

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
И точна езда, и скоростни етапи, и специален етап.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 06, 2015, 18:31:42
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Добра идея на Камен, ама е малко времето дотогава... ще има ли по-подробен регламент с изисквания към колите, пилотите и т.н.? Щото скоростни етапи без обезопасени коли и обучени пилоти ми звучи малко рисково... това не е писта все пак! Сещам се май само за една такава кола в ретро-средите, а лададжиите каращи към БФАС не ги броя, щото са ретро само по години, а иначе повечето нямат много общо с идеята и ретро клубовете.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 06, 2015, 18:49:40
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Естествено, че ще има регламент,класове, и доколкото си спомням , май хора НЕ членуващи в клубове няма да могат да карат.Това по спомен,но като излезне регламента ще видим.Ще има обучени маршали, не обучени пилоти.Това е само начално инфо, все пак има над два месеца....работи се

Митак , ако си прочел внимателно, ще могат да карат коли с валидни документи ГО , ГТП ,Данък...такива изтърбушени недоразумения ...забрави.Все пак се прави по регламент на FIVA
« Последна редакция: Април 06, 2015, 18:51:57 от GT 51 »
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 06, 2015, 19:00:08
Отговор #5

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Това да не би да е вместо Ромпетрол Велико Търново или поне е на същите дати, а и вече не си спомням защо, но мисля, че организаторът щеше да е същият. Ако е така, жалко за Търново, ходеше ми се в тая посока.
Някой от пътищата по маршрута са в отчайващо състояние. Дано добре да бъдат премислени нещата. При всички случаи е готино, че има сайт.
we all have wings, but some of us don't know why

Април 06, 2015, 19:08:18
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Да, организатора е един и същ.Няма да се ходи до Търново.На първа отсечка първи ден София-Своге пътя е чисто нов.През бучин проход му е правена рехабилитация.За Втора смятам лично да проверя,За трета пътя е отличен.Поне така ми докладваха.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 06, 2015, 20:29:44
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хубаво е, че най-накрая ще има ретро рали, което да стартира и финишира в Сф и ще се привличат повече чуждестранни екипажи. А за колите имах предвид такива, подготвени за скоростни затворени отсечки - с ролкейдж и прочее мерки за безопасност от нашите хора се сещам само за 12-ката Гордини на Бабачеви.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 06, 2015, 21:37:01
Отговор #8

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Ае от Нови хан към Вакарел такива трапове са се отворили... Може би е добре да се инспектира трасето след зимата, ако не е направено, де ;)
Да не ме разбере някой погрешно, стискам палци и се надявам да стане много добро рали!
we all have wings, but some of us don't know why

Април 06, 2015, 23:41:09
Отговор #9

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Може пък и да ги оправят до средата на юни... ако ли не ще участвам с 'жипката ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.