Автор Тема: Alfa Romeo парад в София  (Прочетена 2599 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 18, 2010, 12:10:33
Прочетена 2599 пъти

Неактивен xctr

  • Публикации: 93
„100 години страст”, по случай 100 години Alfa Romeo.

На 27.06.2010 г. България ще отпразнува 100 годишнината на Alfa Romeo с грандиозен автомобилен парад под надслов „100 години страст”. Събитието се организира от Клуб Алфа Ромео България и ще се проведе паралелно с празненствата в родния град на марката - Милано.

Alfa Romeo парад в СофияОчаква се на парада да се съберат над 150 автомобила от всички модели на Alfa Romeo, включително няколко изключително поддържани и запазени редки колекционерски класики.

Начало на отпразнуването на големия юбилей ще започне със среща на феновете на Alfa Romeo в 11 часа на площад Александър Батенберг в София.

На срещата всеки ще може да се докосне до редките класически автомобили, да се наслади на най-новите модели на италианския производител и да оцени многобройните доработени и поддържани автомобили Alfa Romeo. В 12 часа ще тръгне автопарад, който ще премине по централните софийски улици. Кулминацията на честването ще е в Панчарево, където за любителите на Alfa Romeo ще има организирано барбекю с много изненади.

Още тук: http://news.automedia.bg/read/9883.html

Точно на рождения ми ден!! :) Ще се организира ли групичка от форума ?
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
[\\][___////___][\\]
Fiat Tipo 5door 1.4 SOHC Carb SX
Fiat Tipo 3door 1.6 DOHC Dual Dellorto 40 DHLA - project in progress

Юни 20, 2010, 10:23:21
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Надявам се Краси да докара някой негов автомобил защото определено има с какво да зарадва хората!
Иначе, ако всичко е наред, аз ще съм там.
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"