Автор Тема: Ретро парад "Благоевград 2015" 15,16-17.05.2015 г.  (Прочетена 13194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 15, 2015, 11:29:49
Отговор #10

Неактивен USfan

  • Публикации: 10845
;) винагиии ......стига да дойдеш де ......но ако ли не мой съвет е да си чукнете малко по ранна среща, хубаво е да около 10ч. да сте на караулката преди благоевград аз ще ви чакам там  също така и другите участници в парада и в конвой ще минем през града до парк бачиново
Екстра.
Ами аз сигурно ще дойда с Владо Топалов с един негов 50 годишен модел кола, ако стигнем де.  :))
Иво, остава ли си да чакаш идващите от София в 10 часа на караулката?

Май 15, 2015, 19:59:21
Отговор #11

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
ДА, ще има представители на клуба при караулката в 10:00ч. и като се съберем всички, тръгваме към парка!  ;)

Май 15, 2015, 23:22:53
Отговор #12

Неактивен USfan

  • Публикации: 10845
A, ок. Идваме към 10 часа и ние.
Ама засега покрай отпадането на Владо, с чието ранно от средата на 60-те години, и много оригинално Пежо 204 щяхме да пътуваме, ще дойдем една компания с малко по-нова кола, само 37 годишна.  :))

Май 16, 2015, 00:09:49
Отговор #13

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Добре де ,защо е парад БЛград като в БЛград парада е само за кратко - 2 часа ?!?!

БЛобласт ми звучеше по-реално.  8))

То дори няма и представяне на мегдана в БЛград.  ::)

Не знам де - ама ...

Май 16, 2015, 06:30:49
Отговор #14

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Без мен ще сте този път. Миналата година се разочаровах, щото не ме отличиха и затова няма да идвам, хахаха  ;)

Сериозно, планиран е лек ремонт на генерацията. Да си изкарате много добре  8))
we all have wings, but some of us don't know why

Май 16, 2015, 08:55:32
Отговор #15

Неактивен FADAF

  • Публикации: 74
Добре де ,защо е парад БЛград като в БЛград парада е само за кратко - 2 часа ?!?!

БЛобласт ми звучеше по-реално.  8))

То дори няма и представяне на мегдана в БЛград.  ::)

Не знам де - ама ...

Абсолютно те подкрепям колега!!!! Това ме подразни в организацията и това ме спря да участвам. Винаги е бил на площада, атмосферата е много по различна там....но ще се въздържа от други коментари, че не искам да обидя някого! Приятно преживяване желая на всички участници!

Май 16, 2015, 23:25:57
Отговор #16

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
К'во да се прави - такива са нещата .  >:(

Иначе:

Нек'ъв уникален Бенц 1932 ,светло бежов цвят ,кабриолет, отнесъл наградата - честито.    :))

Честито и на мотоциклета БМВ за другата награда.  8))


А няк'во ЕлКамино ,един кафяв Буик СФ регистрация и няк'ъв синкав Олдсмобил също СФ регистрация са били забелязани на входа на БЛград сутринта в аварийната лента в изчакване на прииждащи ретро автомобили.

Забелязан също е късо подстриган ,светла коса ,висок и едър участник с дънки и бяла риза да разговаря и ръкомаха пламенно ,стоейки до горепосочените аХтомобили давайки напътствия и уточнения на останалите присъстващи, явно след това отпътувал с един от горните автомобили  в посока града.   8))

Хвала на таквиз участници ,да ги има вповече.  ;)


П.П.

На мястото беше забелязан и човек с брада и татуировки .
« Последна редакция: Май 17, 2015, 00:55:02 от Toni only Benz »

Май 17, 2015, 13:35:54
Отговор #17

Неактивен USfan

  • Публикации: 10845
К'во да се прави - такива са нещата .  >:(
Иначе:
Нек'ъв уникален Бенц 1932 ,светло бежов цвят ,кабриолет, отнесъл наградата - честито.    :))
Честито и на мотоциклета БМВ за другата награда.  8))

А няк'во ЕлКамино ,един кафяв Буик СФ регистрация и няк'ъв синкав Олдсмобил също СФ регистрация са били забелязани на входа на БЛград сутринта в аварийната лента в изчакване на прииждащи ретро автомобили.
Забелязан също е късо подстриган, светла коса, висок и едър участник с дънки и бяла риза да разговаря и ръкомаха пламенно, стоейки до горепосочените аХтомобили давайки напътствия и уточнения на останалите присъстващи, явно след това отпътувал с един от горните автомобили  в посока града.   8))
Хвала на таквиз участници ,да ги има вповече.  ;)
П.П.
На мястото беше забелязан и човек с брада и татуировки .

Хаха, напътстващия и отклоняващ досадните минаващи автобуси да не пречат на снимките от професионалния фотограф със статив на скромната ни УС-карс колона, може и да съм бил аз.  :))
Иначе ризата не беше бяла, а синйо-бяло райе.  ;D
А синкавия Олдс с СА номера с който пътувахме една групичка, е на колегата Карлито.
И вярно бе, и Иво още не си е сменил С номерата с местни на Буика.

Парадчето беше готино, ама малко късо, а и с по-малко коли от миналите години.
Иначе се събрахме доста фенове от Форума, изкарахме си приятно.

А бежавия 500 К на Бижуто не е лош, но е реплика, ваян от майстора Киро от Сусам.
Има доста на брой автентични ориг. части от Мерцедеси то 30-те по него както фарове и уреди по таблото, които Бижуто казваще че ги е купувал отделно и доста скъпо по Ветерамите.
Ето малко снимки на колите участници и от мен, а повече снимки може да видите в този албум.

https://www.facebook.com/ludmil.markov.5/media_set?set=a.10205876382461884.1073741937.1628090318&type=1&pnref=story




















« Последна редакция: Май 17, 2015, 13:43:02 от USfan »

Май 17, 2015, 14:02:50
Отговор #18

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Мммм дааа ,бяхме пуснали дрон и видяхме доста неща ...  ;D


Хаха, напътстващия и отклоняващ досадните минаващи автобуси да не пречат на снимките от професионалния фотограф със статив на скромната ни УС-карс колона, може и да съм бил аз.

100%  :)

Иначе ризата не беше бяла, а синйо-бяло райе.
Отдалеч се вижда бяла де.   8))

Иначе се събрахме доста фенове от Форума, изкарахме си приятно.
Видях ва. :)


Кво е парад без Люси ,Иво ,Карлито ,Дидо ,Влади ,Момчил и оня колега ...  8))

Май 17, 2015, 17:38:45
Отговор #19

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Хахаха,Люси беше като истински режисьор-постановчик  :)
Много хубаво време имаше в на парада.
Благодаря на благоевградските ретро-фенове и всичи организатори за събитието.
Малко фотоси от мен.
Благоевград, парк "Бачиново"