Автор Тема: Международная медиаэкспедиция "Победа - одна на всех"  (Прочетена 3965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 12, 2015, 22:07:20
Прочетена 3965 пъти

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Международная медиаэкспедиция "Победа - одна на всех"
Днес   видях Победите. Поговорихме малко с момчетата. Изключително усмихнати и отзивчиви. Това е второто им пътешествие. 2013г. имат една книжка издадена, която все още не съм разгледал. Крайната им точка е Берлин. Придружава ги българин,
Сега са в Казанлък, предполагам утре Пловдив, после София... и така до Берлин.
Прииска ми се Победа да имам и с тях да отпраша:)
http://odnapobeda.ru/
Безаварийни километри им пожелавам

Too dumb for NYC, too ugly for LA

Април 13, 2015, 02:01:03
Отговор #1

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
+ 1 O:-)

Април 13, 2015, 16:36:57
Отговор #2

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Яко фенове :) Да са живи и здрави!

Април 13, 2015, 22:59:52
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Идеални автомобили за дълги рейдове - издържливи, непретенциозни и сравнително комфортни предвид ЕГН-то си... колегата Жоро /победовод/ като нищо може да се включи ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 14, 2015, 20:49:28
Отговор #4

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Бюлетина на експедицията:

http://kukmor.livejournal.com/1362011.html

 O0

Април 12, 2016, 13:33:07
Отговор #5

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Днес търсих дали има стара тема  за Деня на авиацията и космонавтиката и се натъкнах на тази,която миналата година явно съм пропуснал.
Вярно късно,но ще сложа малко снимки от Пловдив.
Четири автомобила ГАЗ 20 Победа тръгнаха  на 31 март от Волгоград,преминаха през доста европейски страни, и на 8 май  финишираха в Москва и  взеха участие в празненствата на 9-ти май.
Единия от участниците в пробега ми е приятел,на 12 април миналата година ги посрещнах в Пловдив.На Бунарджика участниците  поднесоха цветя на паметника Альоша,след което бяха поздравени от представители на града и от автентичен български състав.Научих моя приятел на основните стъпки  на правото хоро и с успех го игра близо половин час .
Привечер направихме сериозна обиколка из града и след чудесно прекарания заедно ден,ги изпратих за София.Митко е много прав,но пробега не беше  до Берлин.Ако обстановката в Украйна беше друга, с удоволствие щях да  се присъединил към тях до Москва.Спря ме единствено,че трябваше да се връщам сама кола през Украйна, в далеч по спокойни времена съм минавал оттам,панталоните ми останаха,но джобовете празни.

П.П. Да е честит на всички Деня на авиацията и космосмонавтиката!





















«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Април 12, 2016, 13:52:43
Отговор #6

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Браво на другарите-победоводи! Хубави снимки за спомен сте си направили... и си прав, че за такова континентално пътешествие не е достатъчно само колата да издържи, но и кесията с финикийските знаци :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 12, 2016, 13:54:22
Отговор #7

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Прекрасни автомобили!
Много хубави фотоси и събиране.
Обаче не мога да ги разбера някои хора как могат да си загрозяват  така колите със стикери на маршрути,реклами, радиа, химни и т.н.
 :-\

Април 12, 2016, 16:10:31
Отговор #8

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
.. и си прав, че за такова континентално пътешествие не е достатъчно само колата да издържи, но и кесията с финикийските знаци :)

Не Митко,явно не си ме разбрал правилно,със сигурност финикийските знаци не ме спряха да тръгна с тях за Москва.Спря ме изключително опасната обстановка в Украйна миналата година,точно по това време,а трябваше да се връщам сама кола именно през Украйна,това е най прекия път.
А това,че при последното ми преминаване в далеч по спокойни дни през Украйна бях подложен на сериозни взятки(рушвети) го дадох само като пример,но пак повтарям,не финикийските знаци ме спряха,много приятели от Москва ми казаха,че преминаването през Украйна на сама кола  е рисково.
« Последна редакция: Април 12, 2016, 16:15:48 от победовод »
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Април 12, 2016, 17:20:47
Отговор #9

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Поехали! :D

На този знаков за човечеството ден , както е казал самият Гагарин!
http://profilaktika.tomsk.ru/wp-content/uploads/2013/04/kosmos.jpg
« Последна редакция: Април 12, 2016, 17:26:39 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987