Автор Тема: Балкан 50 проблем  (Прочетена 3992 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 06, 2017, 19:24:11
Прочетена 3992 пъти

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Здравейте колеги. Балканчето ми бръмчи като трактор и незнам дали е от ауспуха. На какво може да се държи това?

Април 07, 2017, 11:45:15
Отговор #1

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
От всичко! Като се почне от неправилна центровка (предварение), недобро уплътнение на изходящия колектор (кривката) и се стигне до лагери да двигателя, ако се чува метално чукане в ниските обороти. Нещо повече като симптоми или кажи конкретно какво прави/не прави, (губи мощност, дави се не се форсира, прегрява, или просто трака) .

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Април 07, 2017, 19:41:22
Отговор #2

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Понеже в момента мотора не е при мен немога с точност да кажа но стария собственик е малко луд и го е дърпа с колата със 60км/ч докато мотора е бил на първа скорост. От тогава не пали на манивела губи обороти и прегрява след изкачване на леко върло около 1км. Това за дърпането ме притеснява да не са стопили някой от лагерите.

Април 10, 2017, 09:59:08
Отговор #3

Неактивен генерал

  • Публикации: 180
Като гледам какво пишеш, да взема да ти пратя един двигател, а може и куп други неща .... Уточни все пак , ако има изобщо "дихание" клетника.

Април 17, 2017, 13:32:53
Отговор #4

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Ами двигателя е в окаяно състояние манивелата някой път не зацепва няма центровка и пали само на бутане а относно двигателя колко ще ми искаш за него.

Април 18, 2017, 10:26:31
Отговор #5

Неактивен генерал

  • Публикации: 180
Колегата Chevy дойде и взе части . Помоли да му запазя двигателя. От двата двигателя на моите снимки  остана този със симсонската глава. На ретропарада отиде другия заедно с маската и пр. неща. Този със симсонската глава си вървеше до последно. Какво му е истинското състояние - като го разцепиш - ще видиш. За такива неща гаранция не се дава. Особено за такива цени които се предлагат.... Запазен е за 20 - 25 лв. Питай го и ако се отказва - ще ти го дам на теб - гледам, че си от София. А това , че някой е дърпал моторчето е смешно, но си е за плач...