Автор Тема: Новата ми NOVA  (Прочетена 50769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 23, 2015, 22:12:59
Отговор #20

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Открихме я преди седмица и трябваше да се действа бързо че се появиха други кандидати. Беше  в едно село до Асеновград и така

Април 23, 2015, 22:51:02
Отговор #21

Неактивен 80s dreams

  • Публикации: 46
Честито! Страхотно откритие. Като я гледам така и се сещам за Nova-ta от "Ченгето от Бевърли Хилс". Един ремонт и автомивка и е готова за ретро парадите. :D

Април 23, 2015, 22:54:15
Отговор #22

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
имаш ли снимки от изкопаването и ....а някаква предистория за колата

Април 23, 2015, 23:04:28
Отговор #23

Неактивен hudojnik

  • Публикации: 39
Поздравления колега.Добра находка.

Април 23, 2015, 23:58:04
Отговор #24

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Браво както предполагах новата Nova на Боби ще внесе малко живот в американската ни тема :)
Боби просто супер и се кефя на Новата. И на мен ми е слабост от филма полицая от Бевърли хилс. Трябва да я боядисаш синя и да и нариташ шофьорската врата, че на еди Мърфи му беше изкривена :)
Та всичко ме кефи в тази кола като се започне от barn find състоянието, през това че ми е любим модел, както и през факта че е супер базова, каквато е била основната цел на модела и че е в завидно добро състояние за годините си. Супер се кефя на малките тасове на джантите.
И накрая слава богу че в България все още излиза по нещо такова, че аман от нов внос. Колите които идват отвън са по-интересни като модели и са в по-добро състояние, ама друго си е да изровиш нещо като това от нашенските хамбари, кирпичени гаражи и прочее.
Та Боби ще го пазиш stock или ще става sleeper? ;)

Април 24, 2015, 00:11:47
Отговор #25

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Браво, направо идвай с нея в събота в Ботевград :)

За колко коли имаш място на поляната?

Април 24, 2015, 00:17:48
Отговор #26

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Невероятно. Дано всичко с документацията е наред. Мотора нейния ли е?
we all have wings, but some of us don't know why

Април 24, 2015, 00:38:06
Отговор #27

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Това си е чисто garagengold! Страхотна находка!

Април 24, 2015, 01:16:13
Отговор #28

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ай стига бе ! Тва е уникално просто... Какви коли излизат на бял свят не е истина ... Пали ли ? Направо изгубих съзнание като видях снимките  :D Жестооооооока ! Давай снимки още и инфо ,когато имаш възможност. Благодарим!

Април 24, 2015, 11:41:04
Отговор #29

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Благодаря много приятели. Много и се радвам на новата, май повече от всяка друга американка която съм имал. Преди да я видя ми изпратиха снимка на вин номера, като видях ръждата си помислих че ще е поредната ръждива кошница, но бях приятно изненадан. Снимки за съжаление няма, един приятел ходи да я взима и не се сетил да документира процеса.
 Двигателя е оригиналия, автомат, като го огледах всичко е неговото. Няма да се пали преди да го разглобим и проверим как е. Иначе рискувам да стане беля предвид неясното му състояние, предполагам че е бил с вода, така че сваляне и ремонт.
Мисля да го оставя стоков засега, като освежа салона, ремонтирам двигател и скорости, вероятно нова боя, гуми и т.н. По късно може да ъпнем мотора.Предвид другите проекти които бутам, не смятам да влагам излишни средства.