Автор Тема: Ретро парад "Спасовден" 23.05.2015 г.  (Прочетена 31794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 25, 2015, 03:13:57
Отговор #60

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
В сравнение с предишни години тази година event-a не беше на ниво. Имаше няколко автомобила, които просто не бяха на място. Подреждане ако не по марки, поне по произход на автомобилите нямаше. Имах по- големи очаквания за най-големия ретро-събор в страната...

Аз опитах да подреждам колите, но повечето собственици бяха ЛЕКО надменни. Сякаш даденото паве е тяхно... Е имаше и момент в който казах и евалата и това беше при подреждането на костенурките :) Собственици на коли си оставиха тел. номера, за да се свържа с тях, ако трябва да преместят колата по на страни, за да влезе нова буба в редицата :)

Май 25, 2015, 10:45:47
Отговор #61

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Снимки от почти всички коли, участвали на площада може да видите тук. Взаимствал съм снимки и от колегите Дидо, Тони Бенц и някои други, в интерес да окрупня на едно място снимковия материал.
По късно ще ви кача тук и снимки в по-добра резолуция на колите на някои колеги, които бяха дошли на парада.

https://www.facebook.com/ludmil.markov.5/media_set?set=a.10205952185516913.1073741938.1628090318&type=1&pnref=story



Май 25, 2015, 10:51:08
Отговор #62

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
В сравнение с предишни години тази година event-a не беше на ниво. Имаше няколко автомобила, които просто не бяха на място. Подреждане ако не по марки, поне по произход на автомобилите нямаше. Имах по- големи очаквания за най-големия ретро-събор в страната...
Момко, понеже идваш за първи път,надявам се да не си и за последен ще ти обясня защо нямаше подреждане колкото и да се стараехме.Та като ги поздравиш пристигналите коли с добро утро ,и им обясниш къде сме предвидили да застанат , повечето ми викат ...аре бе , ти ли ЧЕ ми каеш къде да паркирам ,а....!!! Е на такъв цървул какво да му отговоря.Въобще и не съм се разправял с такива шушляци, ако кара кола за 50 евра.Идеята беше колите да са подредени тематично,но няма как да се случи когато в участниците няма желание за ред и дисциплина.Ако искаш догодина ела ги реди ти...напълно безплатно и доброволно е...ще се забавляваш доста, ама едва ли ще се навиеш...щот аз тогава ще си имам друга работа.Поздрави Утре над 400 снимки от официалния фотограф на мероприятието.....И това разделение , на членове и НЕ членове , много ме издразни...дребнава работа ! Айде....
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 25, 2015, 10:54:26
Отговор #63

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Да, Владо е прав, не само че и имаше невъзпитани като паркиране спрямо организаторите тъпаци, ами и тая година имаше такова изобилие на гнили, бити, и даже немити коли, че не е истина просто.

Като например една бритиш грийн зелена Фиат Барчета дето паркира до мен, дето даже не и янгтаймер. А и освен това беше удряна на няколко места и така и си седеше, че и дойде с 10 кила кал по нея.

Но както виждате, тия неразбории не бяха причина след парада в приятна компания да не си се запием  :)) с някои колеги от Форума, начело с модератора ни Дидо,  :D и да отбележим празника.






« Последна редакция: Май 25, 2015, 10:58:07 от USfan »

Май 25, 2015, 11:28:27
Отговор #64

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Да,аз определено бих искал да благодаря на Влади  и Марто, че ме приветстваха и насочиха къде да паркирам!
Люси благодаря за тези афтър-парти снимки!  O0
Не само мен, между другото!!!
Но и моете уши дочуха някои неприятни и високомерни реплики от приситгащи автомобили!

Жалко,че се случва, но незаменимо в сравнение с това да поговориш с готини типове като (сори,дано не пропусна някой, че си беше жега и гъмжило) - Влади,Люси,Владо-30Е,Митака-кранк, Павката, Милен-Bomber(за нещата от живота и работата), Радо с белия двуврат Рекорд-Ц,Юри- с кафефия Таунус, Краси Рангелов-с блестящи Алфи! Какво да кажа за Момчил, на Тони-Бенца - мерси за снимките и компанията. Кирил Иванков заедно с Владо-бугър, Кръстьо Стойчев, с когото съвсем за малко се видях, и още веднъж се извинявам,че после нямаше как да пием по бира,но блгодаря за поканата му.
Иво Радоев - дори няколко приказки стигат с такъв чевек, Бонсо-най-сетне му казах,че съм и участник  :D :D :D ДоживЕх!
Весо Митков, заедно със Сашо-майстора.
Неуморно обикаляше от коли на коли Иво ,заедно с Петьо-златния Транс Ам,Карлито.
Разбира се , как да не е приятно да поговориш за Опели с бай Здравко Карчин!
А какво да кажа за бай Кольо Милев, който на въпрос "как си,добре ли си", отговори "Страхотно съм и ми харесва!".

Това беше моят поглед на събитието откъм "човешкия фактор"  :)
Поздрави за всички такива хора като вас!
« Последна редакция: Май 25, 2015, 12:19:46 от dido1903 »

Май 25, 2015, 11:34:50
Отговор #65

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Дидко, я виж тук каква си звезда...Поздравления  8)) :shy: :winktongue:

http://www.bgonair.bg/bulgaria/2015-05-23/retro-parad-na-avtomobili
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 25, 2015, 11:37:29
Отговор #66

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Въх! Направо съм звездЪТЪ!
 :shy: :shy: :shy:
Ама пък и ти си се изпедепцал в приказките  :)

Май 25, 2015, 12:34:28
Отговор #67

Неактивен 30e

  • Публикации: 476
    • http://opelclub.bg/
Да, Владо е прав, не само че и имаше невъзпитани като паркиране спрямо организаторите тъпаци, ами и тая година имаше такова изобилие на гнили, бити, и даже немити коли, че не е истина просто.

Някои колеги могат да се обидят, но при американките нещата бяха покъртителни... разбирам че е малко по-трудно при тях, но такива криваци/китоносци/дунавска вълна, с дори недоизтъркан кит с лачена боя отгоре не бях виждал. Че мойте талиги са криви и китоносци да, но чак толкова...
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Май 25, 2015, 12:52:19
Отговор #68

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Някои колеги могат да се обидят, но при американките нещата бяха покъртителни... разбирам че е малко по-трудно при тях, но такива криваци/китоносци/дунавска вълна, с дори недоизтъркан кит с лачена боя отгоре не бях виждал. Че мойте талиги са криви и китоносци да, но чак толкова...

Е, това беше само и основно гадния Крайслер 300 купе лилав металик с Волговия мотор и негро джантите.
Иначе почти всички други американци си бяха добре на вид и боя.
Като един Плимут седан от средата на 60-те може би и беше в болшинството си с оригинален, макар и поизтъркан лак.
Иначе тоя Крайслер 300 е най гнусното нещо дето съм виждал в последните 5 години.
Па и като се има предвид че даже и беше с уж нова боя.  O:-)

Май 25, 2015, 12:56:01
Отговор #69

Неактивен CJ7

  • Публикации: 1063
Още снимки :)