Автор Тема: ClassicCar Излет 2015 - 3-4-5 Юли - Узана, Габрово  (Прочетена 17063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 25, 2015, 14:00:12
Прочетена 17063 пъти

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Здравейте приятали!

За трета поредна година от ClassicCar-bg.com искаме да организираме излет за всички, които желаят да прекарат два дни сред природата и раздумвайки за старите ни машини.

Датите тази година са 3-4-5 Юли 2015.

Цитат
Мястото на ClassicCar Излет 2015 е в местността Узана над Габрово.

Запазил съм няколко стаи в комплекс "Партизанска песен" на 1190 метра надморска височина.

Цената е 19лв/човек нощувка+закуска.
 
Отпътуваме  в петък, 03.07.2014 и се прибираме на 05.07.2014.

П.П. Ако има желаещи за две нощувки (заминаване в петък) нека ми пишат.

За запазване на места се свържете с мен на лично съобщение или на телефон О884915631.

Поздрави,
Димитър

Надявам се отново да се видим и да си прекараме дори по-добре от предходни години.

Поздрави,

Димитър
www.ClassicCar-bg.com
« Последна редакция: Юни 12, 2015, 08:38:02 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 25, 2015, 21:11:00
Отговор #1

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Супер :)

Аз претенции за място нямам. Предложеното от теб изглежда прекрасно, дори и без да знам къде точно се намира на картата. Дано се съберем и си изкараме поне толкова добре, колкото миналата година :)
we all have wings, but some of us don't know why

Май 25, 2015, 21:24:44
Отговор #2

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Това не съвпада ли с Бургас?

Май 25, 2015, 21:46:45
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Съвпада не само с Бургаския парад, но и със Шкода събора... така, че бат' Пламене ние с теб, пък и останалите шкодаджии тук, ще сме доста "разТроени"... :-\
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 26, 2015, 00:42:02
Отговор #4

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Аз още не съм сигурен дали ще съм в страната по това време, тъй като имам служебни ангажименти. Но ако съм в България 100% идвам!
Трудно е да се угоди на всички и да се организира мероприятие, което не съвпада с нищо друго от календара на автомобилните и ретро клубовете през лятото. Предполагам, че ако има 10 човека, които тук се разберат за дата и място за класик кар среща организаторите на срещата ще се съобразят с тях. Но се съмнявам в такава инициатива.
А относно Шкода събора - Кранк, миналата година колко задномоторни Шкоди имаше на срещата?
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Май 26, 2015, 09:29:29
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
По-малко бяха от обикновено, щото почти цялата пловдивска група отсъстваше от събора... тази година обаче предвид новото място на официалния събор - писта Калояново, предполагам всички ще са там, а с fulcrum имаме специална уговорка най-после да тестваме зеления дЗвер на пистата... >:D
Лично аз винаги предпочитам спортните мероприятия пред парадите и излетите, по тази причина ще пропусна в събота прекрасно подготвяното американско парти в Банкя и ще ходя да гоня дивото на Пежо събора в Калояново :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 26, 2015, 09:53:50
Отговор #6

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Датите съм ги подбрал не за да се конфронтират с който и да е събор, а защото аз тогава имам възможност.

С малко дете и ограничени уикенди през лятото така се получава. :)

Съжалявам, че съвпада с Шкода събора и Бургас, но няма как.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 26, 2015, 10:27:08
Отговор #7

Активен USfan

  • Публикации: 10847
Датите съм ги подбрал не за да се конфронтират с който и да е събор, а защото аз тогава имам възможност.

С малко дете и ограничени уикенди през лятото така се получава. :)

Съжалявам, че съвпада с Шкода събора и Бургас, но няма как.

Аз поне, на Бургас събора бях миналата година, а па на събор с Фолц Шкоди  :)) като Фаворити и Формани основно, колкото и да съм фен на Шкода, хич не ми се ходи.
Така че за идеята съм фен.
Лошото е, че е баш в средата на летния сезон. Ама ако може да дойда тоя предвиден Уикенд, и да не е много далече от морето мястото, ще е супер.

Иначе съм фен с някои колеги тук съфорумци, иначе Варненци от ретроклуба им да дойдем заедно, че да си пътуваме оттам до мястото на събора в пакет.
Като се видим с тях скоро, ще ги ръчкам да си сглобят и те някоя група за присъствие, ако искат.

Май 26, 2015, 10:38:43
Отговор #8

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
От ЗаЗ до Бентли всички са добре дошли!

Не раздаваме купи.

Не се изисква да си член, но трябва да си фен!  :))
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 26, 2015, 11:33:33
Отговор #9

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Ще ме броите и мен. Тази година поне за този период нищо не ми е организирано предварително, така че ако няма нещо форсмажорно съм в групата  :)