Автор Тема: ClassicCar Излет 2015 - 3-4-5 Юли - Узана, Габрово  (Прочетена 17069 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 29, 2015, 20:17:41
Отговор #40

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Мойта е по-сложна. Ще тръгнем в петък, но ще нощуваме в Севлиево, така че вие като се съберете го помислете това, за барбекюто. В събота преди обяд ще дойдем, като преди да тръгнем ще звънна да питам дали да пазарувам BBQ провизии. m_g, ще пием едно, но не антибиотик. Пък ако вземеш, че се оправиш до тогава, знаеш пътя ;)
we all have wings, but some of us don't know why

Юни 29, 2015, 23:00:26
Отговор #41

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
Малейййййй,зачудили се нашите как/кой ще реже зеленчука и кой ще обслужва барбекюто...???
Момчета...,още малко в тоя дух и ще напиша,че ме е срам от вас  :(  :P
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Юни 30, 2015, 08:54:43
Отговор #42

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
За скарата е гот, но го дават доста дъжделиво, та не знам дали ще има условия навън за BBQ  :))

Юли 01, 2015, 04:05:08
Отговор #43

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Един въпрос за маршрута - откъде се стига до Узана ?
Видях, че е най-удобно през Габрово, но виждам, че има път през връх Шипка до м.Узана и после Партизанска песен. Този път всъщност май си е офроуд, доколкото попрочетох.
Има и още по-офроуд през с. Ясеново - от южната страна точно до х. Партизанска песен, но това си е хард. Та въпросът ми е по-скоро - от връх Шипка стига ли се напряко до Узана или да си ходя до Габрово и да се къчвъм оттам до Узана ?

Юли 01, 2015, 08:31:30
Отговор #44

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
За скарата, има вероятност от валежи и аз не бих се наел да взимам меса, скари, барбекюта.

Боре, пускам маршрута от миналата година.
"Партизанска песен" е по същият път, просто е по-навътре в гората.

Това е пътят от Габрово до хотел Хлебна:



Тук съм показал отбивката от пътя на пътя Габрово-Узана. Има табели за хотел Хлебна и хижа Партизанска песен.



Маркирал съм и важна отбивка в гр. Габрово за тези, който идват от Северна България :



Тук е показана същата отбивка в гр. Габрово за тези, който идват от Северна България :



Ако има въпроси, питайте!
« Последна редакция: Юли 01, 2015, 08:43:34 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 01, 2015, 12:59:11
Отговор #45

Неактивен PIB

  • Публикации: 31
Най-сигурния и вероятно единствен път е през Габрово.Миналата година,когато ходихме до Узана, попитахме месни хора на самият превал за пряк път без да се слиза до Габрово.Оказа се,че директния път е изключително разбит дори и за джипове.Затова моят съвет е категорично през Габрово.
Поздрави

Юли 01, 2015, 15:11:31
Отговор #46

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Да, получих любезно обаждане и от Жорката DMC, който ми обясни също така подробно. Експерименти няма да си правя, ще си карам през Габрово.

Юли 04, 2015, 22:51:57
Отговор #47

Неактивен USfan

  • Публикации: 10848
Колеги, ако и формално още да не е завършила срещата, дайте малко снимки насам от купона и машините, да се порадваме и ние дистанционно.  :)

Юли 05, 2015, 18:38:04
Отговор #48

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Както се очакваше, всичко беше прекрасно. Повече снимки от останалите, аз не правя по много снимки.

we all have wings, but some of us don't know why

Юли 05, 2015, 20:55:57
Отговор #49

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Преди да пусна малко снимки от мен искам да изразя огромното си удовлетворение от срещата. Освен чудесната обстановка мога само да изкажа удоволствието от новите запознанства - чудесните Роско /немо/ и съпругата му, Тошко /seemann/  и семейството му , Свилен /fifo/ и неговата половинка, както и старите познайници Жорката /DMC/ и неговата приятелка, както и Митко Тенов. Огромно благодаря на Митко за организацията и на останалите за страхотната  компания ! Запознахме се също и със Станчо от Габрово с невероятната ВАЗ 2104 - наистина уникална и неповторима кола, която в улисията ... забравип да снимам  :-[

Снимки  :)