Автор Тема: 9-ти Ретро Парад Созопол - 5 септември 2015 г.  (Прочетена 8952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 09, 2015, 10:34:08
Отговор #10

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
даже правих плаж аз на стария град и след това на Златна рибка ;)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Септември 09, 2015, 11:24:12
Отговор #11

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
И така,аз ще кача снимките, които събрах оттук-оттам.
Предварително се извинявам,че нямам мои снимки, но в организма ми от предишната вечер имаше повече бира и джин, отколкото кръв.
Никакъв шанс да направя каквито и да било снимки.
На море, като на море.
Даже изобщо се радвам,че успях да присъствам !  :shy:
Времето беше прекрасно, след събитието уважихме плажовете на Созопол около Каваците и Смокиня.
На парада се видях със страхотни хора , с които се познавам, няма да изброявам, за да не пропусна някого.
Също така се запознах на живо с Ванката от Бургас и това само затвърди мнението ми, че е уникално готин тип.
Видях и Олдса му - нямам думи!  >:D
Накрая и малко позиране между Мустанга и ГТ-то от Стара Загора.
Люси, ставам все по -добър  :D
Ето от мен:




























Септември 09, 2015, 13:20:48
Отговор #12

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Добро е мястото за такива събития /в смисъл фона е добър/ - корабчета, лодки, яхти.

Плажовете са си + също.

Добра идея със снимките на джантите ...  8))

Добра поза Дидо - като каубой преди стрелба с револверите ...  8))








Септември 09, 2015, 13:34:54
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хаха, по-скоро е била стрелба с тапи от бутилките :)) Мерси за снимките Дидо! Най-изумен съм от мобилността на Буика, който още на следващия ден се включи и на парада в Радомир, т.е чак на другия край на Бг в комлект с още 2 благоевградски мотоциклата...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 09, 2015, 13:41:04
Отговор #14

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Мястото като гледам е наистина добро, но за 10-15 автомобила  >:(
Бях помолил приятел да снима и после да кача снимките тук, но ми каза, че е било невъзможно да се направи използваем кадър.
Той си е фотограф и в червата и снимки просто за спомен не прави, но като гледам как са сгъчкани колите, май е бил прав  :)
Чудно ми е - как си опазвате колите(говоря за собствениците които участват в тези събирания) от надраскване, от "вандализъм" от кражби....???

Септември 09, 2015, 14:00:59
Отговор #15

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Хаха, по-скоро е била стрелба с тапи от бутилките ...

Джин-бира, джин-бира ... и айдееее, няма да снимам .  ;)



Иначе ...

В Созопол да се  намери по-широко място е почти невъзможно.

Е в покрайнините, да - но там пък,няма да има много посетители.

Абе - деликатна работа.

Септември 09, 2015, 14:06:41
Отговор #16

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Мястото като гледам е наистина добро, но за 10-15 автомобила  >:(
Бях помолил приятел да снима и после да кача снимките тук, но ми каза, че е било невъзможно да се направи използваем кадър.
Той си е фотограф и в червата и снимки просто за спомен не прави, но като гледам как са сгъчкани колите, май е бил прав  :)
Чудно ми е - как си опазвате колите(говоря за собствениците които участват в тези събирания) от надраскване, от "вандализъм" от кражби....???

Колега,не знам дали четеш мисли,но точно пишех мнение за това!!!!!
Повечето от колите бяха буквално на по 50 санта една от друга.
Да не говорим,че се наложи преместване на 3 автомобила, защото се оказа , че в един момент наближава кораб към пристанището.
Имаше движение на търговски камиони, пълни с цаца и т.н.

Ще се отнася до вандализма и надраскването, аз това щях да го пиша и в моята тема, но и тук дадох жертва - одраскана лайстна на колонката на вратата. Не съм обаче 100 % сигурен,че това  се случило на парада, както стана с гуменото уплътнение на бронята ми в Руси пролетта.

За Созопол трябва някакъв по-голям паркинг, прав си Тони.
Мисля, че има един в отсрещната страна на пристанището, който е по-близо до бившето военноморско или кадетско училище.
Надявам се бургазлии или познавачи на Созопол да ме коригират.

Хаха, по-скоро е била стрелба с тапи от бутилките :)) Мерси за снимките Дидо! Най-изумен съм от мобилността на Буика, който още на следващия ден се включи и на парада в Радомир, т.е чак на другия край на Бг в комлект с още 2 благоевградски мотоциклата...
Мда, добре се бях подготвил, Митак!  :D
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 14:11:22 от dido1903 »

Септември 09, 2015, 14:13:52
Отговор #17

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Мястото като гледам е наистина добро, но за 10-15 автомобила  >:(
Бях помолил приятел да снима и после да кача снимките тук, но ми каза, че е било невъзможно да се направи използваем кадър.
Той си е фотограф и в червата и снимки просто за спомен не прави, но като гледам как са сгъчкани колите, май е бил прав  :)
Чудно ми е - как си опазвате колите(говоря за собствениците които участват в тези събирания) от надраскване, от "вандализъм" от кражби....???
Трудно се опазват колите.Даже бих казал, че е невъзможно да се опазят.Всички собственици стискат палци да не се одраскат.Родителите пък като си водят децата да гледат хубави коли искат да се снимат с тях.Децата са си деца, катерят се,не внимават, всичко искат да пипнат...имам такъв юнак в нас и знам какво е.Капсите от дънките,фантифлюшките по тоалетите причиняват най-големи бели.Не липсват обаче и умишлените пакости.Историята помни случая в Банкя 2011 г. когато умишлено надраха Бентлито на чичо Тони.Има и други случаи, но да не разводнявам.Колкото и широко да е винаги ще се намерят хора дето ще са наопаки.Миналата година на ретро-рали Охрид талибаните направо се катереха по предните и задните капаци на колите.Дидковия опел още има поражения от там....
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 09, 2015, 15:19:28
Отговор #18

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Не исках да намирам кусур на организаторите(ако така се е разбрало от някои де), но се поставих за момент на Ваше място и реших да изкоментирам това което виждам от снимките.
В ежедневието си често срещам несъобразителни и освободено от физическо хора и съм бил свидетел на нанесени неволни вреди които лесно могат да се предотвратят, но уви.
Предполагам, че контролиран достъп до подобни събития би се тълкувал като форма на дискриминация,  или ???

Септември 09, 2015, 20:21:30
Отговор #19

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
По-скоро контолиран би могъл да бъде броят на автомобилите в зависимост от капацитета на отреденото им пространство чрез предварително записване на участниците, както е и в някои ретро ралита, като Родопи например, макар че там ограниченията са от по-друг характер...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.