Автор Тема: ІХ-то ретро рали „Родопи” 2015; 19-20 септември 2015 г.  (Прочетена 42062 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 21, 2015, 16:47:22
Отговор #70

Неактивен kaci

  • Публикации: 958




 


Септември 21, 2015, 17:45:26
Отговор #71

Неактивен kaci

  • Публикации: 958




Септември 21, 2015, 18:43:56
Отговор #72

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Аз също завърших успешно в това "тежко" рали както каза Бижуто! С моя учукан от градушката Фиат 125 П  :)) без проблемно си преминах цялото трасе навъртях общо 750км до пребиране в София без доливане на системи къто масло или антифриз но пък добре, че беше моя Притятел Кубалибре  O0 с леко(ама леко) ръждясалото Пежо 404, който помогна да съживим Фиата с довършването на проблемните ми спирачки, сменихме носачи, в последния момент правихме с него гърне и монтиране на странично огледало  8))
Догодина може да дойдем и с ласкачки но и дватама бяхме с коли, които бяха просто изоставени   ^-^ Но това някакси ни е по интересно да тръгнем на дълъг  път с непознати коли и да не знаем как ще се държат въобще на толкова дълъг път и Асеновградските баири на трета с газ до ламарина  >:D Триопорния ми двигател грам не загря нагоре и питаше за още мръсна газ  ;) Нищо, че бях последен и мераци да продължим ралито до Кърджали  :)).

Снимките имам от Facebook https://www.facebook.com/alberto.dimitrov.5/media_set?set=a.10153749335469236.1073741875.646939235&type=3&pnref=story

Септември 21, 2015, 19:14:09
Отговор #73

Неактивен kaci

  • Публикации: 958


Септември 21, 2015, 23:46:12
Отговор #74

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Крайно класиране Ретро Рали Родопи


Септември 22, 2015, 08:32:35
Отговор #75

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Такаа, и аз да се отчета - с нетърпение чаках това ,, домашно'' рали , защото имам от миналата година неизвинено отсъствие. Отново
силна организация , мероприятие интегрирано в Европейския месец на културата в Пловдив. Готино беше различния старт и финал ,
атмосферата от квартал Капана. Боби , голем си! :D

Очерта се много оспорвано каране из дебрите на Родопската  яка ( така и казват на допирните точки на Родопите  с полето)
Пресни , пресни проекти пресдствиха колеги - Тошката Шукерски с Fiat 850 Sport , хотрода на база ГАЗ 21 с механика BMW ,
хасковската хибридна екзотика м/у Sitroen 2 CV и Morgan Puls.Отделих време и на двете си машини и резултата от две призови места в
крайното класиране не закъсня.Много , ама много ми е кеф на душата че репликата на състезателна Шкода 130 ши яко. >:D
Сформирахме и отбор с Митака Ненов с много общи елементи в тактиката.

Съжалявам много за Митко с мантата , чувството в такъв момент е без всякъкъв коментар.

Съдийската комисия бе много обективна и коректна , въпреки некои малки машинни грешчици , но човешкия фактор
отново бе над всичко. Докторе( Peter_B) , пускай 1000МБ - то , че заформихме класик Шкода тим.

Маршрута бе разтропан и динамичен .Красивия пейзаж от Родопите пълнеше акумулаторите на духовете на всички участици , имаше
и духовно присъствие от манастирите през които преминахме.

Боби , догодина малко по на югоизток , че кърджалийци се сърдят! ;)
 

РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 22, 2015, 10:17:15
Отговор #76

Неактивен kaci

  • Публикации: 958






Септември 22, 2015, 10:19:14
Отговор #77

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз също завърших успешно в това "тежко" рали както каза Бижуто!...  Триопорния ми двигател грам не загря нагоре и питаше за още мръсна газ  ;)
Е как бе, ние с триопорните най-яко се развъртаме >:D А за Бижуто сигурно наистина е било тежко да премине маршрута за най-добро време с "най-старата" кола в ралито, при това и без да допусне щети по лъскавия Мерцедес... че и без климатик, както се оплака горкият! ;)
Е, накрая ми остава и аз да кача фото мат'ряла, дето успях да наракам между етапите.
http://krankenstein.snimka.bg/auto-racing/retro-rali-rodopi-2015.880190.all
« Последна редакция: Септември 22, 2015, 10:27:07 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 22, 2015, 10:54:39
Отговор #78

Неактивен Lucky

  • Публикации: 52
  • Alfa Romeo 164 Q4
Невероятни снимки,предполагам и невероятно събитие. Искрено съжалявам че още сме млади, за да участваме.само 95 набор е Алфата,е то и това си има плюсове де.
Поздравления за всички участници.

Септември 22, 2015, 11:23:27
Отговор #79

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Само адмирации за организаторите. Доста хвалби отнесоха, при това напълно заслужени :)

Все пак, редно е да се споменат и пропуските. И ако някой много дребни неточности в пътната книга и тези от вероятно чисто екселски недоразумения при представяне на временното класиране след ден 1 са действително дреболии, на които никой не обръща особено внимание, грешката при награждаването на един от класовете си е голям гаф. Важното е, че всички си тръгнаха усмихнати!

Това, впрочем е и едно от нещата, които правят това рали толкова привлекателно - няма нерви, няма дрязги, всички са в добро настроение и усмихнати. Очаквам с нетърпение следващата ни среща!


















we all have wings, but some of us don't know why