Автор Тема: ІХ-то ретро рали „Родопи” 2015; 19-20 септември 2015 г.  (Прочетена 41774 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 23, 2015, 17:32:10
Отговор #90

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Някой може ли да качи снимки от награждаването?

Снимките от "фирмения" фотограф ще са готови до седмица, ако друг има да ги качва.

Живот и здраве догодина Кире, че  сезона вече свърши, а колата още не е готова. Само че нещо се двоумя, понеже ми харесва да съдийствам. А пък ако дам на някой друг да ми кара колата и вземе, че "зашие" всички и спечели, ще му излезе име, че има връзки със съдиите...  :P :P :P

Благодарности на Петьо, за поредното участие като съдя, вече се притеснявам кой ще те замести като се върнеш като участник.

Еми то и тази година представител на марката се оказа 2ри по ранг "връзкар" на почетната стълбичка... макар че за малко да го забравят и да остане без купа :)) Така, че за догодина идвай в отбора да я окупираме изцяло само със Шкоди... ;)

Още веднъж искам да поднеса извиненията си към Митко Ненов, Киро и нашия си Митко за гафа с обявяване на резултатите и награждаването. Вината е изцяло моя. Догодина, ако решите да се пуснете на Розова долина или Родопи, участието ви ще бъде за сметка на организаторите.

Септември 23, 2015, 17:39:30
Отговор #91

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
........ ако трябва аз ще те возя занапред....
Дано не се налага, но ще го имам предвид.

Слагам линк към албумите ми, в случай, че някой си е харесал определена снимка(от събитията които съм снимал) и иска да я има с по голяма резолюция. 
https://www.flickr.com/photos/101830732@N02/albums/with/72157650909050887
Поздрави,
Къци

Септември 23, 2015, 17:59:46
Отговор #92

Неактивен fit_ness

  • Публикации: 103
  • zaz - 966 / 1971г.
    • ретро и фото любител




















ЗАЗ-966   1971г.

Септември 23, 2015, 18:20:43
Отговор #93

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Още веднъж искам да поднеса извиненията си към Митко Ненов, Киро и нашия си Митко за гафа с обявяване на резултатите и награждаването. Вината е изцяло моя. Догодина, ако решите да се пуснете на Розова долина или Родопи, участието ви ще бъде за сметка на организаторите.
Да, доста кофти се получи наистина, особено пък за колегите Калин, Кирил и адаша с Мантата, които трябваше после да връщат получените си публично награди... синът ми също беше много разочарован, като не ни повикаха, след като толкова се стара през цялото рали да следи хронометъра. Но стават понякога и такива грешки, особено при толкова много организационни задачи. Благодаря за поканата за безплатно участие догодина, но лично аз бих приел само ако помагам с нещо в организацията, примерно да возя фотограф или друг някакъв инвентар :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 23, 2015, 18:23:59
Отговор #94

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Aaa , Боби , няма проблем! Петьо стои технически и организационно отлично като съдия! Догодина живот и здраве на Розова долина
 вече сме classic race  отбор. :D

п.п. За Родопи догодина живот и здраве помагам в организацията.
« Последна редакция: Септември 23, 2015, 18:55:26 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 23, 2015, 21:22:26
Отговор #95

Неактивен Peter_B

  • Публикации: 124

Благодарности на Петьо, за поредното участие като съдя, вече се притеснявам кой ще те замести като се върнеш като участник.


Благодаря за доверието Боре! :)

За догодина не се притеснявай ... тя мойта Шкода от две години е при майстора и може и още две да остане там... нищо се незнае. ;)

Септември 24, 2015, 11:49:36
Отговор #96

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Интересен поглед към участинците в ралито и техните аксесоари, с малка грешка относно зеленото кабрио  ;D

http://zpwatches.blogspot.bg/2015/09/2015.html

Септември 24, 2015, 12:53:40
Отговор #97

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво на "часовникаря", че ни е направил хубава реклама и в техните среди... вярно, пропуснал е да сними моя "Cortebert Titan", но пък е изловил страхотен "Миле Миля" с каишка имитираща автомобилна гума - да си признава веднага кой е колегата небрежно бръкнал в джоба на кафевите си гащи :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 30, 2015, 15:27:10
Отговор #98

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Ралито беше супер!

Аз благодаря за оказаната чест, че ралито мина през родния ми град Перущица!

Много се забавлявах и най-вече изграждах доверие към новосглобената ми Алфа.
С изключението на отказите на стартера да завърти на студено (вече ремонтиран)  нямаше ядове. :)
За щастие имаше кой да ме бутне :)

Като ми остане време ще кача малко от моите снимки.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Октомври 01, 2015, 22:07:12
Отговор #99

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Ето ги и снимките :







































145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"