Автор Тема: ВАРШАВА 223 1969  (Прочетена 168362 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 22, 2011, 20:33:14
Отговор #30

Неактивен победовод

  • Публикации: 836

Вчера видях една Варшава като твоята на главният път в Широка Лъка.


Кара си я човека целогодишно почти всеки ден,ходи на работа с нея.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 22, 2011, 21:56:07
Отговор #31

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203

Вчера видях една Варшава като твоята на главният път в Широка Лъка.


Кара си я човека целогодишно почти всеки ден,ходи на работа с нея.
Така е аз съм от Широка лъка и човека редовно си я кара ето и снимки




Между дригото уважаеми Speeder моята майка също е от Перущица и имам баба и дядо там :)
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Май 23, 2011, 00:01:22
Отговор #32

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Даа, същата Варшава е!
Бях на обиколка из Родопите, но не с моята кола и не успях да спра за оглед :)

Петьо, радвам се, че имаме още нещо общо!
Като идваш натук задължително да се обадиш и да се запознаем!

m_g , ще се радвам като малко дете ако ме повозиш във Варшавата.
Сори, че ти пооплесках темата, но ще се реванширам когато съберем Алфата и Варшавата. ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 27, 2011, 11:24:22
Отговор #33

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Вчера Варшавата май беше сватбарска?

Гледам една лъскава задница на светофара и вътре булка :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 27, 2011, 18:19:11
Отговор #34

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
много добра кола адмирации и от мен и да не се повтарям ама аз все вьв воланите гледам намери и едно оригинално воланче за да добие перфектен вид

Юни 27, 2011, 18:34:03
Отговор #35

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
И за да не съм капо ще ти покажа една тройка понеже помагах в реставрацията и ще ти кажа и как свърши стана чудесна кола накрая само че човека искаше да си зима друга и всички много и се кефеха ама никой не искаше да я купи накря продаде джантите и музиката и я даде за 1000лв а по нея наби поне 5000лв

Говориш за моята кола, но някои неща не са истина-първо, не стана чудесна кола.Стана лъскава кола със стегната и доста модифицирана механика, но нищо повече.Второ, никога не съм и правил реставрация, а я направих лъскава кола... и нищо повече.Трето, много малко хора и се кефеха, но на мен не ми пукаше.Четвърто, продадох я не защото исках друга кола, обаче не ми се обяснява през три месеца защо.И не съм набил 5000, а около 3000 лв, а продажбата и ми върна към 2000 лв.
Съжалявам за спама, просто не се въздържах... малко се удивих като видях коя кола е на снимките, аз дори повечето от тях ги нямам.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 18:37:09 от Frysco »

Юни 27, 2011, 21:48:17
Отговор #36

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
много добра кола адмирации и от мен и да не се повтарям ама аз все вьв воланите гледам намери и едно оригинално воланче за да добие перфектен вид

Колега ако говориш за колата на автора на темата Момчил,нещо си се объркал,по оригинален волан от този който е на колата в момента няма.
Ако си се объркал в снимките ,гледайки колата от Широка лъка със Смолянската регистрация,там нещата действително са много интересни.Човека си е играл много,първо да доработи ринга на кнопката на сигнала от ГАЗ 21 като е сложил четвърти лъч,след това си е играл още повече същата кнопка да я приспособи на волана от ГАЗ 53 или УАЗ(по снимката не мога да определя диаметъра за да кажа ГАЗ 53 ли е или УАЗ).Накрая цялото това творение го е сложил на Варшавата. :D

«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юни 28, 2011, 07:18:47
Отговор #37

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
да явно става някькво недоразумение говоря именно за колата с волан от уаз с доработка от газ21

Юни 28, 2011, 07:36:17
Отговор #38

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Собственика от Широка лъка явно има собствено мнение по въпроса за красотата на Варшава 223,защото е сложил и задна броня от Волга ГАЗ 24. :D
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юни 28, 2011, 08:34:17
Отговор #39

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
явно тунинг :)