Автор Тема: Tiriac Collection Bukuresti  (Прочетена 6370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 09, 2019, 14:30:49
Отговор #10

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Вижда се идеално, благодаря.
В списъка ми е, определено е супер колекция, с кеф ще си нахлузя калцуните.
Това, което ми прави впечатление е, че между ланчиите няма 037. Или е хванала пътя или Люси нещо се е объркал преди време, когато е коментирал музея.
we all have wings, but some of us don't know why

Април 09, 2019, 14:39:46
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
При 6 лв за вход едва ли баш груповото намаление би наконило везните... по-скоро за мен разстоянието София-Букурещ и обратно /близо 800 км. мисля е най-краткото разстояние през Никопол с ферибота/ ще е времева и финансова бариера. Все пак ако се съберем примерно 4-5 софиянци в достатъчно голяма дизелова или кола на газ може да отскочим за 1 ден някой уикенд.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 22, 2019, 15:27:03
Отговор #12

Активен USfan

  • Публикации: 10811
При 6 лв за вход едва ли баш груповото намаление би наконило везните... по-скоро за мен разстоянието София-Букурещ и обратно /близо 800 км. мисля е най-краткото разстояние през Никопол с ферибота/ ще е времева и финансова бариера. Все пак ако се съберем примерно 4-5 софиянци в достатъчно голяма дизелова или кола на газ може да отскочим за 1 ден някой уикенд.

Митко, хубаво се сети за активизирането за организацията за Тириак.
А3 си падам да се сглобим групичка, ама не чак пет човека в 4-местна кола.  :))

По скоро три в 5-местна, или четири в 7-местна, си е по-приемливо от гледна точка на комфорта.
Ра3ходите, почти е все едно, нема да фалираме и с 1-2 човека на кола по малко...
« Последна редакция: Април 22, 2019, 16:12:04 от USfan »

Април 22, 2019, 17:10:17
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
ОК, съобразиявайки се с твоите възможности аз съм навит да отскочим през Юни след Спасовден... остава да намерим още двама мераклии от Сф и околностите :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 22, 2019, 17:37:32
Отговор #14

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Супер...
Ми на Спасовден като ги видим, може да 3арибим некои колеги...

Април 22, 2019, 17:40:56
Отговор #15

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Вижда се идеално, благодаря.
В списъка ми е, определено е супер колекция, с кеф ще си нахлузя калцуните.
Това, което ми прави впечатление е, че между ланчиите няма 037. Или е хванала пътя или Люси нещо се е объркал преди време, когато е коментирал музея.

Хм, 037 ли, може да сам сгрешил...
А може и да е вкарана обратно в серви3а им, некаква реставрациа или ремонт да се прави.
Абе на фона на толкова други екстреми, вкл. и други Ланчи, може да пренебрегнем липсата на едно, в краина смтка, хотрод-иди3ирано Монтекарло с напилен Фиат мотор...  :))