Автор Тема: Продавам Mercedes W123 200D  (Прочетена 3370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 31, 2015, 10:13:16
Прочетена 3370 пъти

Неактивен victork

  • Публикации: 37
Привет на всички!

Отдавна не бях писал тук, но дойде време да се разделя с моя хубавец. Ето го и него:




Колата е произведена 1980 година, от както я имам (4 години) стои само в гараж и не е стояла навън нито ден. Напълно рециклиран стартер, сменени масла на двигател, хидравлика, нови гарнитури на картер, капак на глава. Пясъкоструй на доста детайли в двигателния отсег (кутия на въздушен филтър, нова и боядисана поставка за акумулатор, полирани капачки).

Автомобилът има нужда от тенекеджийска работа, има ръжда по купето (известна болка за модела). Другия проблем е пукнатини на 2-3 места по таблото, които също са често срещани при W123.

Продава се в комплект с доста части като: Нови оригинални предни спирачни дискове, спирачни маркучи, нови предни амортисьори, тайвански прагове и задни вежди, оригинално радио Becker, много запазени хромирани тасове.

Причина за продажбата е, че просто нямам време и финанси за да оправя ламарините. В момента се местя в ново жилище и имам други приоритети. Мисля, че е редно да се откажа от Бенца, макар че си ми е любимост.

Цената (заедно с всички части) е 1900 лв.

ЕДИТ: Забравих да напиша... За контакти ЛС тук или О-осем-осем-79О997О
« Последна редакция: Август 31, 2015, 10:26:54 от victork »

Май 31, 2017, 01:01:13
Отговор #1

Неактивен Georgi.tsonev

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Здравей колега! Пазиш ли още радиото интересувам се, ако да моля прикачи 1-2 снимки.