Автор Тема: Opel Kadett C limo  (Прочетена 10024 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 31, 2014, 15:42:20
Отговор #20

Неактивен Transporter

  • Публикации: 19
Започнах да чистяя резервоара като сложих вътре бензин,нафта и 2 шепи гайки+болчета и почнах да клатя ето така:


Резервоара вързан с въже за тавана  8))
След първия ден "клатене" "нещото",което излезе резервоара е 3 пръста тиня на дъното на 20 литрова кофа от латекс
.


Изглед отвътре след първия сеанс:





След втория сеанс нещата изглеждат малко по-лъснати но все още има достатъчно много работа по него :)



 Вътре намерихме клонче от дърво и някаква буца от всичките мизерии вътре:



Работата продължава ..... :)

"IF IN DOUBT,FLAT OUT"

Януари 31, 2014, 20:15:38
Отговор #21

Неактивен flux

  • Публикации: 169
А тука ква беше концепцията за двигател, ХЕ?

Юни 27, 2019, 07:10:38
Отговор #22

Неактивен Ka6iKa

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Нов съм във форума по горе споменатата кола е при мен, с човека който направи темата бяхме много близки приятели, за нещастие той почина и не можа да направи колата взех я с идеята да я направя аз, за да остане един хубав спомен от него в момента колата е разглобена и чака песъкоструй, след това кърпене и така нататък, интересува ме какви заменяеми частни се ползват за окачване двигател скорости и т.н. Целта е не пълна реставрация (оригинален вид), а да се направи кола за кеф дори и да не може да се регистрира след това не е проблем просто искам да остане един спомен и всеки път като се кача и я под карам да се сещам за този човек, благодаря предварително

Юни 27, 2019, 09:16:21
Отговор #23

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Много е тъжно когато млад човек, дето целия живот е пред него, си отиде от този свят преждевременно. Сега проектът придобива съвсем друг смисъл. Искренно ти желая успех! Искам да я видя завършена тази берлина.
we all have wings, but some of us don't know why

Юни 27, 2019, 10:10:20
Отговор #24

Неактивен Ka6iKa

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
За съжаление е така, но все пак живота продължава, а колата трябва да се направи защото той много искаше да я кара когато я купи аз има е30 бмв, думите му бяха ще я направя и ще караме заедно. Не успя но все пак ще караме заедно

Юни 29, 2019, 11:21:59
Отговор #25

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Много кофти ми стана като прочетох тази вест  :'( Със Захари се познавахме единствено виртуално още от преди 10-12 години от форума на Горна. След това сме си писали в скайп на тема коли. Но така и не се запознахме. Бог да го прости. Искрено ти пожелавам успех в реставрацията. Идеята ти е страхотна и следя с интерес. Не знам дали ще ти бъда особено полезен, но във Велико Търново като подминеш полицията и се спуснеш към кръстовището на Пети корпус, в ляво има едно магазинче за Опел и Рент а кар офис на Данаилови. Човекът преди години имаше части за стари Опели, но не знам дали пази нещо  все още. Токувиж бъде полезен със съвет поне. Може да пробваш и на номера, който е оставен - 0888982251 .

Август 02, 2019, 06:09:07
Отговор #26

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Тъжна новина наистина.
А относно Кадета- ще бъде ли все пак C20XE? Ако да най-добре се свържи с Влади GT51, или другия Влади 30e. Те знаят как става слагането на XE в тези купета, с какви кутии се пасват, с какви кардани и т.н.
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9