Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Тема за излишни мнения относно снимки, хора и прочие

(1/5) > >>

Toni_Kazi4ane:
Нека всичките спорове да минат в тази тема!
В последно време когато влезна и чета някъде, някакъв спор. Най общо казано заради някакви снимки. Колеги, опознайте се! Не остана тема със снимки в която последните страници да не са умазани с излишни коментари относно качеството на снимка на един или друг потребител.
Лично на мен (предполагам и не само на мен) не ми се четат излишни спорове. Има си съобщения, скайп, фейбук, имейли и какви ли не начини за водене на диалози.
С тази тема бих се и обърнал към екипа на Classiccar-bg.com да ограничават и спират по на време тези спорове. Нещата вече излизат извън граници за читателите на форума!
Ако желаете можете и да съберете излишния спам от абсолютно всички теми (то май не е останала някоя незасегната) в тази и тук да се продължи спора до самото му разрешаване и след което всичко да потъне в архива.
Благодаря на всички предварително за разбирането и подкрепата!!
Поздрави,
Тони!

michev:
За пореден път аз, а и други потребители на форума, питаме за опция да спрем виждането на мненията на даден потребител. Ако това е възможно, огромна част от спама и споровете автоматично ще отпадне.За съжаление няма отговор за момента, но е хубаво да се знае може ли да се направи нещо по въпроса.

turbotobg:
Това малко ме съмнява да има вариант да се направи... Аз обаче си мисля една друга идея, която мисля е по-осъществима. Това го има в един руски форум и поне според мен е много полезна опция. Та, става въпрос за следното: там под всяка една публикация има 3 бутона - Благодаря :), Съгласен - палец нагоре, и Не съм съгласен - палец надолу. Така освен че намаляват някои излишни мнения а и помага да се отдели полезното от плявата. Някой ти е дал някакъв съвет и се чудиш до колко е достоверна тая информация - почваш да търсиш и други мнения, а често в следващите мнения се размива темата или започва да се говори за нещо друго, някои постове остават незабелязани и така има някъде там някаква информация, ама до колко е читава - никой не знае... А така гледаш еди-си-колко човека са съгласни и вече знаеш, че има някаква доза истина... И обратното - някой казва някоя простотия и след известен брой "Не съм съгласен" поста да се трие.

Toni_Kazi4ane:
На този принцип има форуми и в България, които работят с тези бутони. Но тук са по два бутона. Ръчичка на горе и ръчичка на долу.

admin:
това с гласуването не е толкова лоша идея но ще трябва да проверя какви са възможностите и да го обсъдим разбира се с колегите.

всъщност най-добрия начин си остава да репортвате мненията (информирай модератор) и ние ще вземем мерки да зачистим мнения/потребители  >:D тоест да изкореним проблема в основите му вместо да въвеждаме по-сложни технически мерки които така или иначе няма да могат да възпитатнякои хора след като и родителите им не са се справили очевидно :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия