Автор Тема: Тема за излишни мнения относно снимки, хора и прочие  (Прочетена 12985 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 13, 2015, 23:07:51
Отговор #10

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Животът е кратък...

Но това е, което трябва да е водещото.


П.П.

А, другото - ми дайте да си мълчим като влезем тук и така.

Се'а, някой ще каже ама тоя-оня пишат излишно.

Е добре де, не мислите ли че и за друг, Вашите писаници мо'е са излишни.

Важното е като влезне тука човек сам да си намери/прецени к'во да чете, по негова си преценка.

Ако чете само "сухизми" - ше си бие камшика и айде чао Марийьо.

Разбира се - главна тема са класиките, ама около класиките има части и от страничен живот.

То на парад като излезеш, че е само няколко часа, и пак разговорите не са само за класиките.

Сайта обединява хората с интерес към класическите автомобили, които хора живеят и страничен живот.

Те това е сайт - всеки да може да се чувства тука като на ретро парад, изложба, ретро рали или музей.

Там никой не е забранил говорене и коментари извън това което е представено.

Аз до момента оплаквания от този сайт и екипа - нямам никакви.

Това от мене.

Пъ кой как знае, така да се оправя.

Айде здраве на всички.  8))

Септември 13, 2015, 23:12:50
Отговор #11

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Тъй като това е втория път в който ми се налага да се занимавам с Benz, мненията му ще бъдат ръчно преглеждани докато не решим какво да правим с него и с идеята за рейтинга. На първо четене виждам че има рейтинг по-скоро на отделните потребители отколкото на конкретните им мнения.
« Последна редакция: Септември 13, 2015, 23:19:23 от afx »

Септември 13, 2015, 23:49:03
Отговор #12

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Ето го и нагледно какво представлява.. Това е достъпно за всички публикации, освен собствените, и е само за регистрирани потребители.

Септември 13, 2015, 23:53:11
Отговор #13

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Ето го и нагледно какво представлява.. Това е достъпно за всички публикации, освен собствените, и е само за регистрирани потребители.

аха има -  + и thanks (който е малко излишен щом има +)

трябва да преценим заслужава ли си усилията тъй като така или иначе може да се сложи рейтинг на самия потребител след като мнението му не ви допада - технически е налице. Това предложение беше и преди обсъждано и засега отпадна. Виждам все пак че в крайна сметка евентуално целта би била ако има по-скоро отрицателна karma самия потребител за да можем ние по-лесно да преценим заслужава ли си да бъде отстраняван без да прочитаме всичко.. макар че в общия случай като получа по две предупреждения за някого от две различни места той не се задържа прекалено дълго тук. :)

Може би просто едно like-ване на мнения (тоест само позитивен вот стил фейсбук) би спестило при четене дали си заслужава да се чете ако е прекалено дълго мнението :) друга практическа причина не виждам и честно казано за това съм по-съгласен отколкото да насочваме гнева си публично към потребителите на форума. :D

« Последна редакция: Септември 14, 2015, 00:06:11 от afx »

Септември 14, 2015, 00:08:43
Отговор #14

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Да, доста прилича на фейсбук - даже ти излиза известие, когато някой ти благодари  :)) Иначе търсих мнения да има и негативни гласове, ама не намерих... Или ги трият, или просто хората гледат да пишат смислени работи  ;D Поне по моему най-много ефект има при темите с разни технически съвети, линкове и разни такива неща... Хем знаеш, че си помогнал на някого, хем пък и не се разводнява темата. Не знам де, сравнително от скоро се регистрирах там и просто ми направи впечатление, та реших да споделя..

Септември 14, 2015, 00:58:03
Отговор #15

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не съм запознат с техническата част, така че вие си преценявате дали е рентабилно да се въведе, но според мен в никакъв случай не би навредило, а напротив - така не само модовете, но и останалите юзери ще имат ориентир кое си струва да се чете... дори, ако е възможно постовете с много "анатеми" автоматично да се изтриват.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 15, 2015, 08:54:23
Отговор #16

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Рейтинги няма да има. Тази система се използва толкова изкривено, че става детска градина накрая.
Дай ми лайк, на ти лайк....

В крайна сметка всичко опира до хората.

Аз се извинява, че наистина по-рано не туширах дразгите по темите.
В момента съм ги изчистил заедно с много други глупости на всички нас, не само на Тони_онли_бенц.

Все още обмисляме как да се отнесем към Тони и съм сигурен, че той с неговите действия ще ни помогне в решението  :D.

Една молба към всички, когато има проблем или нещо не Ви харесва, пишете едно лично съобщение към мен (Димитър се казвам), dido1903 или afx .
Така ще сме най-полезни.

Ограничавайте и личното си мнение по повод други участници във форума.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 15, 2015, 13:54:16
Отговор #17

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
На мен пък не ми допада идеята и ми звучи още по-детинско да се жалвам от някой колега на моля-Админа или моля-Модератора... :) Още повече, че и аз самият съм изпълнявал такава функция в друг авто форум. Но всеки сам си решава, лично аз няма да се възползвам от опцията, а бих си решавал конфликтите лично на ЛС или другаде. Апропо, какво означава надписа "тих" в профила на Тони бенца, ограничение в писането за известно време?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 16, 2015, 23:40:10
Отговор #18

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Означава че мненията му ще бъдат преглеждани преди публикуване. Добре дошли са всички почитатели на ретро автомобилите, но на никой не му е приятно да вижда updates които са просто една демонстрация на егото. Нищо повече :)

Септември 21, 2015, 12:04:14
Отговор #19

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Ако има нещо излишно, то е баш тая тема. И аз генерирам напрежение от мненията на Бенца, ама не чак толкова, че да търся алтернативни начини за игнорирането им. А, това с гласуването, никога не съм му разбирал смисъла. Дето се вика, каквото реши администрацията, това ще е. Форумът е за всички, не е на всички ;)
fifo, защо да е излишна? Аз нямам нищо против теб, нито някой друг от колегите. Споровете във форума м/у някои колеги прераснаха прекалено много и в последно време единственото което имаше ново публикувано бяха разни напатки и тем подобни.
... а бих си решавал конфликтите лично на ЛС или другаде ...
Евала!
Това мога да кажа.
Ако всеки така беше тръгнал с разговорите, нямаше нито тая тема да я има, нито щеше форума да се оцапва до неузнаваемост. Най малкото, малко или много се настройваме един срещу друг с напатките.
0890192949 / 0887192949