Автомобили > Шведски автомобили

Пътят към сбъдване на мечтите - Volvo 144 De Luxe

(1/7) > >>

SlaviZ0:
Здравейте приятели,

след много чакане, търпение, гледане на обяви и следене на пазара най-накрая сбъднах една моя мечта - да притежавам ретро автомобил, който да реставрирам ( Волво 144 De Luxe ). По колата има много работа, както и намиране на части и ще бъда благодарен ако пишете мнения, съвети и препоръки. Като начало трябва да изкърпя автомобила, защото отзад на местата отляво и отдясно на резервната гума си има направо дупки. Напукано табло ( ако някой има може да сподели ), двигателя уж бил след основен ремонт на двигателя, но не е каран от 7 години и реално даже не е каран разработен. Не сме палили колата, защото ме посъветваха първо да я обслужа с масло и редовните си консумативи и тогава да я паля. Ще съм благодарен за съвети за добри авто бояджии, както и тенекиджии, хора занимаващи се с освежаване на хромирани детайли. Не знам дали и таблото не може да се възстанови, защото има само една пукнатина по средата му.

Поздрави,

РумбатаБс:
Успех!
п.п. Само не разбрах сам ли ще я възстановяваш или ще ползваш услугите на колеги?

hydrometalique:
От мен едно добре дошъл и честито !
Със здраве да си караш колата, а реставрацията да ти носи само наслада.
Най-напред ще бъде хубаво да си отвориш нарочна тема в съответния раздел, ако дотогава Дидо не те изпревари  :)
Снимките и подробностите са ... задължителни.
Ако очакваш съвети, ще бъде по-полезно да се обозначиш географски .
Успех !

tikin_404:
 :) браво 6шестито колега ,много здраве и късмет :) :) :)

Механджията:
:)   честито, дай снимки да я видим машината ! и спорна работа

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия