Автор Тема: Пътят към сбъдване на мечтите - Volvo 144 De Luxe  (Прочетена 14451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 23, 2015, 17:39:02
Отговор #20

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Дойдохме си на думата. Той колегата, вероятно поради незнание, първоначално си беше пуснал темата в друг раздел, май в Общи приказки, от където беше преместена тук и всички много се ентусиаризирахме. Очаквахме, както е нормално за темите от този раздел, да опише повече неща за колата и подробности около историята за закупуването и бъдещите му планове. А всъщност излиза, че вместо да споделя каквото и да е, само търси части, поради което както предложи и Боби, правилният раздел на темата следва да е в Купува.

Поздрави и успех!
we all have wings, but some of us don't know why

Октомври 23, 2015, 17:47:33
Отговор #21

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колегата си е направил едно подобие на тема там- в "Купува".
Друг въпрос е, че рядко се вижда купувач, който, цитирам: "не търси нещо конкретно, а "коментиране за покупка".
 :D
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,7637.msg95188.html#new


Октомври 24, 2015, 23:17:16
Отговор #22

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
След като изказвате такива мнения да си бяхте направили труда да прочетете по-задълбочено началото на темата, в която обяснявам състоянието на колата, че съм я виждал 2-3 пъти и е откарана на Кюстендил, а аз живея и работя в София и не съм й правил снимки и детайлен преглед какво ми трябва и й липсва. Вместо да давате мнения какво правя и съм искал, да бяхте поне били полезни с истински съвети и мнения, а не да коментирате какви теми съм бил пускал. Жалко, очаквах да създам някакви познанства и добри контакти, но останах с "компетентни" мнения и препоръки.

Октомври 25, 2015, 17:32:29
Отговор #23

Неактивен petkovic

  • Публикации: 135
Каквото почукало, това и отговорило

Октомври 25, 2015, 17:43:48
Отговор #24

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Слави, какво очакваш от нас? Самият ти не знаеш какво притежаваш!? По добре да беше изчакал, да си я огледаш, наснимаш пък тогава да искаш да коментираме каквото и да било.
petkovic +1
Истински съвети ще получиш когато нещо покажеш на аудиторията за което да се почне дискусията.
0890192949 / 0887192949

Октомври 25, 2015, 18:36:46
Отговор #25

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
ОК, ще продължим по по-позитивен начин когато имам нещо на лице. Аз също искам да знам какво ми трябва и какво ми предстои и просто мислех, че това може да е един от начините. Имам ли снимки и мнения от майстори ще споделя.

Ноември 13, 2015, 19:31:41
Отговор #26

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
Също така пътя към сбъдване ......  минава и през малко по-сериозно гледане на процеса реставрация.
1.8 се слагат на 144 от декември 66 до март 67, така че в никакъв случай не е най масовия двигател. и всичко му е различно, включително ск. кутия. Най масовият е 2.0 В20А, 88,9 мм, единичен Стромберг СД2. По добре да направиш спъсък с невъзтановимите части и да търсиш само тях а не "търся всякакви нови части и коментари за покупка".
Само с показания ентусиазъм няма да стигнеш до никъде.
Ако си го взел от Атанас, бялото, аз имам снимки мога да ги постна, очевидно форумците са жадни са пик. и новели тип Тодор Живков или TG
 

Ноември 13, 2015, 21:33:59
Отговор #27

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
Не стреляйте по пианиста, той толкова си може....Момчето придоби наскоро колата, нека да го оставим да и се порадва и да се сблъска с проблемите по реставрацията. Колата е светло синя, бракувана и стоя в ОЛХ поне половин година, доста ръждива, но не е непоправимо. Младеж, като се ориенираш в обстановката, свиркай, казал съм ти имам доста неща, но не държа да ги продавам, по-скоро бих помогнал при необходимост на съмишленик.

Януари 16, 2016, 13:34:23
Отговор #28

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
Знам за едно такова в Бургас, преди 2 години го обявиха за продажба към 120 лв му искаха мисля. Все още си е там. Много поддържано, кара се всяка седмица, работещо и от първи собственик. Мога да питам ако някой се интерсува! не е обект на реставрация защото просто няма нужда от такава, освен дребни козметики.

Януари 16, 2016, 17:34:15
Отговор #29

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
Daj  кординати за връзка :)