Автор Тема: Ретро поход Банкя-Пирот,26-27.09.2015 г.  (Прочетена 6918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 16, 2015, 12:24:25
Прочетена 6918 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
БАК Ретро организира на 26-27.09.2015 г. ретро поход Банкя-Пирот.Превозните средства се събират на 26.09.2015 г. точно в 11.00 ч.на хиподрума преди град Банкя.Там ще има кафе пауза,след което автомобилите потеглят за кв.Иваняне.След кратък престой там,участниците в похода тръгват за гр.Пирот,Сърбия. Всеки е добре дошъл на хиподрума.За Пирот всички места са заети.Ето и линк на хотела в който ще бъдат настанени участниците.
http://www.booking.com/hotel/rs/stara-planina.bg.html
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 16, 2015, 16:17:44
Отговор #1

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Какво ознава, че за Пирот всички места са заети?

Септември 16, 2015, 16:27:00
Отговор #2

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Точно пишех същото.
ще променя запитването си.
Т.е. ние само да дойдем до хиподрума и да се връщаме без да ходим до Пирот???

Септември 16, 2015, 16:42:57
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мисля, че за нощувките в хотела става въпрос. Аз лично ще дойда само в Банкя, че тъщата точно тогава има рожден ден  :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 16, 2015, 16:54:53
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Да,местата в хотела са заети всичките.Естествено, можете да се настаните на друго място и да ходите до Пирот,не е проблем.Поради тази причина не съм пуснал и финансови параметри на мероприятието.Ако имате някакви конкретни въпроси,обадете се на г-жа Ваня Гюдерова.Тя е организатор.Аз лично ще съм само на Хиподрума,няма да ходя до Пирот.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 27, 2015, 22:39:56
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Малко телефонни снимки от конната база, очаквам по-хубави - имаше там колеги с добра техника, пък и от Пирот да видим...
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/retro-parad-bankya-2015.880818.all.1
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 28, 2015, 09:11:39
Отговор #6

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
И в Събота ме беше яд, че не можах да измисля вариант как да стигна до Банкя, но сега, след като видях снимките, май ме е яд двойно повече  :(

Септември 28, 2015, 11:26:30
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Колега, що не писа предварително? Имах 1 свободно място в джипа и можех да те взема, пък и при други колеги вероятно е имало места бол. Хубаво беше мероприятието, само времето малко неприятно, но все пак останахме да погледаме и конския празник, понеже нямаше да пътуваме към Пирот... то половината от присъствалите ретро коли май бяха така :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 28, 2015, 11:51:16
Отговор #8

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Къци, крайно време е да се запознаем.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 28, 2015, 12:26:01
Отговор #9

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Колега, що не писа предварително? Имах 1 свободно място в джипа и можех да те взема, пък и при други колеги вероятно е имало места бол. Хубаво беше мероприятието, само времето малко неприятно, но все пак останахме да погледаме и конския празник, понеже нямаше да пътуваме към Пирот... то половината от присъствалите ретро коли май бяха така :)
Защото като един типичен льохман не си подсигурих алтернативен вариант и в Събота сутринта увиснах без кола, и ако за ретро рали България ме спаси тролей №2, то за Банкя се оказа, че бърз алтернативен вариант-няма  :(

Къци, крайно време е да се запознаем.
Усещам, че нещата отиват натам и много скоро ще се случи и това  8))