Автор Тема: За даруването с купи, първите награди и изкуствените класики ....  (Прочетена 22610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 27, 2019, 18:37:06
Отговор #80

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Когато се чувстваш така...


... значи прогнозата е за градушка :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 27, 2019, 18:39:25
Отговор #81

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :))
retrobs.com

Април 27, 2019, 20:13:58
Отговор #82

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Хаххаха, да Митко, много точен коментар 😀
А градушка имаше ли тази вечер в Сф и колко беше сериозна?
we all have wings, but some of us don't know why

Април 27, 2019, 21:14:15
Отговор #83

Неактивен VANZ

  • Публикации: 41
За съжаление и този форум скоро, ще последва съдбата на повечето Бг форуми. 10 постоянно пишещи човека  - нещо като мини скайп. Не пиша, но чета всеки ден много неща научих оттук. Бъдете хора!

Април 27, 2019, 23:15:03
Отговор #84

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Дидо!?! Верно ли го изтри?! Изумен съм. Чувството за хумор май е еднопосочно. И аз ли да ставам Емил сега? Извади го от кофата и питай кой се чувства обиден от написаното за да му се извиня лично!!!
Нали за това е ФОРУМ. Тук трябва да цитирам РумбатаБС щото е пич и разбира от форуми ,жени и тенекия за разлика от някви обидчиви янгтаймери! И ще го цитирам:
ФОРУМ-място за съобщения и ДИСКУСИИ!
Ако си мислите,че за всяка публикация ще имате 100 % позитивни отговори или наблюдавате жена която се оглежда в огледало и си се радва или сте на 25-ия конгрес на БКП :)
п.п.Препоръчително е ГРАДИВНАТА критика да преобладава! :)
Виж това!!! И преди да изтриеш нещо, вкарай няк'ва мисъл. Интелегентен човек си а да не даваш право на отговор е много грозно.
За съжаление и този форум скоро, ще последва съдбата на повечето Бг форуми. 10 постоянно пишещи човека  - нещо като мини скайп. Не пиша, но чета всеки ден много неща научих оттук. Бъдете хора!

Април 27, 2019, 23:30:41
Отговор #85

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Точно щото е събота трябва да сме по-смирени.
Всички прекалихте. И щом модератора не може да вземе мерки, призовавам админа да го направи. Човек може и на 100 г. да е и пак да стане за резил. Язък.
Фифич,прав си   :) ама мисля,че от муха слон се прави...
За съжаление и този форум скоро, ще последва съдбата на повечето Бг форуми. 10 постоянно пишещи човека  - нещо като мини скайп. Не пиша, но чета всеки ден много неща научих оттук. Бъдете хора!
Виж сега да ти обясним някои неща,ситуации и положения(от моя лична гледна точка)   O0 благодарение на тоя форум съм се запознал с разни интересни и приятни хора,с които има перманентни контакти и бих ги нарекъл "приятели".Минавал съм 700км. за един уикенд ей така,да се видя с хората от форума.10 постоянно пишещи човека?Ами това са активните,какво да направим?И допълвам,че заради естеството и управлението на конкретното "интернет" място въпросното е едно  от най комфортните  в нета....
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Април 27, 2019, 23:52:06
Отговор #86

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Цитат
10 постоянно пишещи човека?Ами това са активните,какво да направим?И допълвам,че заради естеството и управлението на конкретното "интернет" място въпросното е едно  от най комфортните  в нета....
Е що да не са 50 или 100!?!? Може би заради отношение спрямо новите ли? И комфорт!?!? Е за 10 комфорта е ОК. И аз съм потребител на интернет и на този форум и впечатленията ми бяха за повече толеранс към непрофесионалисти и ентусиасти. До сега. Е как можа мода да изтрие отговор заради един линк към нещо вече публикувано в нета и то не от мене и не с ракламна цел.