Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България - 2016 г. - КОМЕНТАРИ  (Прочетена 35950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 18, 2016, 14:00:05
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Може би е имал предвид сервиза на Сашо брадата, другата възможност която чух, е в двора на сервиза на Камен Михайлов зад театър София, където е щаба на Ретро рали България... но да изчакаме, нали знаеш че винаги инфото цъфва чак в последния момент :) А пред НИМ вече имало забрана от общината, так ми каза колегата Ники дето вади една от най-големите сергии на пазара...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 18, 2016, 14:03:21
Отговор #41

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Пред НИМ вече не можем да правим базар.Доколкото разбрах , ще е някъде на околовръстното близо до магазина на Хитачи.Нямам инфо.Никой нищо не казва , има само догадки.Даже за дата не знам
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 18, 2016, 14:29:36
Отговор #42

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Не, не е в на Брадата двора, той е малък и е на затикано място доста горе в Драгалевци.

Пред НИМ вече не можем да правим базар.Доколкото разбрах , ще е някъде на околовръстното близо до магазина на Хитачи.Нямам инфо.Никой нищо не казва , има само догадки.Даже за дата не знам

Ега ти кияците тоя БАК и управителното тяло.  :))
Ами член на борда на директорите ми казва, че засега в събота 26 март, от 9 часа, в двора на Емил Войнишки, там на Околовръстното /имало багери и трактори в двора, та се виждал/ там близо до Хитачи-центъра, ще е базара.
Дали е така и за упътвания към двора, ще потвърдяла мадам шефката.
Ако не потвърди, ще питаме Ванга.  O:-)

Март 18, 2016, 14:49:19
Отговор #43

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
И аз за там чух , ама това са само слухове.Чакам официално да се потвърди.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 18, 2016, 14:51:27
Отговор #44

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Пред НИМ вече не можем да правим базар.

Какви са тези глупости?
Защо вече не е възможно на Бояна ,Влади?
 >:(

Март 18, 2016, 15:22:44
Отговор #45

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Защото няма кой да плаща и много граждани се оплакват, че им се нарушава правото на спокойствие в района.Последния път имаше жалби в Шесто от будни гражданки , че кутретата им не могли спокойно да се разхождат там и някакви вехтошари продавали боклуци.Та общо взето е това.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 18, 2016, 17:11:28
Отговор #46

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ха, че те по тая логика трябва да забранят и сбирките на автоклубовете, понеже са още по-опасни за серящите наоколо кутрета :)) Но няма как да ограничат събирането на автомобили от еднаква марка на свободен обществен паркинг, в това число и на ретро автомобили. Мисля, че по-скоро мотивът е за извършване на търговска дейност в/у общинска територия без съответно разрешително. Районът за такива дейности трябва да е ограден и обозначен както примерно битака в Орландовци или пък да си плащаме "тротоарно право" като амбулантните търговци с подвижните сергии.

п.с. според мен най-лесно ще е да се споразумеят за ползване 2-3 пъти годишно на някои от полупразните паркинги към големите хипермаркети, като Практикер/Хит в Люлин примерно... управите им едва ли ще са против, при положение че всеки от "вехтошарите" ще се изкуши после да влезе и в магазина, за да си купи необходимите му винтчета, спрейчета и тем подобни. И обратно - клиентите на Практикера ще разгледат нашата стока, т.е. получава се някаква симбиоза ;) Мисля, че преди години за известно време се практикуваше именно нещо подобно.
« Последна редакция: Март 18, 2016, 17:21:14 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2016, 09:13:48
Отговор #47

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
Някой да знае на коя дата тази година ще бъде пролетния базар на ретро-частите и къде.........

Март 20, 2016, 09:50:17
Отговор #48

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Засега не се знае. Мина окръжно, че са намерили място - на частен терен - но толкова само! Предстои да уточнят датата и да кажат къде е самото място.

Март 20, 2016, 23:12:25
Отговор #49

Неактивен vasko__2

  • Публикации: 40
Кога евентуално ще има пак ретро пазар- Бояна?