Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България - 2016 г. - КОМЕНТАРИ  (Прочетена 35711 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 01, 2016, 17:00:19
Отговор #60

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Окончателно е на 11.06.2016г.
Боби, в този ред на мисли, може ли да се публикуват резултатите от двете ралита Златни и Розова долина като генерално до момента по класове и точки? Благодаря предварително.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 01, 2016, 19:12:23
Отговор #61

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И на мен ми е интересно с оглед на това, че на награждаването се спомена устно по колко точки се получават за класирането в шампионата от заелите 1 до 10-то място, но не го виждам написано черно на бяло. Запомних само моите точки - 75 за 1во място, предполагам всички ралита с коефициент 3 са по толкова, а в Златни пясъци, което е с коеф. 5 бях чел още предни години, че за 1во място се дават 100 т.
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 19:15:47 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 01, 2016, 22:50:14
Отговор #62

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Окончателно е на 11.06.2016г.
Боби, в този ред на мисли, може ли да се публикуват резултатите от двете ралита Златни и Розова долина като генерално до момента по класове и точки? Благодаря предварително.

Ще се публикуват в темата за рали шампионата, там е посочено и колко точки се дават за всяко място от 1во до 10то, както и коефициентите на всяка състезание. Златни е с 5, което означава, че победителя взима 125т.

Юни 01, 2016, 23:27:06
Отговор #63

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Благодаря и се извинявам, явно съм пропуснал този пост... сега вече го намерих и мога да изчисля класирането до момента :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 02, 2016, 14:17:00
Отговор #64

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Ретро парад на 18-ти Юни в Ботевград няма да има!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 02, 2016, 14:20:22
Отговор #65

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Ретро парад на 18-ти Юни в Ботевград няма да има!

Жалко, тъкмо се събрахме група "само" от ретро клуба, за да участваме, като изгонихме другите навлеци!  :D

Юни 24, 2016, 12:31:33
Отговор #66

Неактивен ra1k0v

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
17-18  Септември   – ClassicCar Излет 2016 - Копривщица

Може ли малко инфо за това мероприятие ??

Юни 24, 2016, 17:39:43
Отговор #67

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ще има отделна тема за мероприятието.

Идеята е, както и предните три години, да се съберем любители на старите машини, любители на сладките приказки и българската традиция.
Ще прекараме два дни около машините ни.
 
Традиционно, програмата е свободна като всеки се суети и цъка с език около колата на другия.
Разменяме си колите понякога, пробваме и се наслаждаваме на непознатото.

В Копривщица ще можем да се потопим и в атмосферата, в която са израстнали много видни възрожденци, на които дължим свободата си.

Вечер сме около софрата, но нека акцента не пада върху пиене, ядене и танцуващи голи тумбаци  :))

Мероприятието е идеално за лежерна, дори и семейна, почивка с акцент старите автомобили и възрожденска архитектура.
Почитателите на шофирането могат да се насладят на красивите виещи се пътища към Копривщица.

П.П. За титлосъбирачите - купи не раздаваме. :P
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 02, 2016, 18:18:54
Отговор #68

Неактивен Madu

  • Публикации: 104
Може ли някой да даде  информация относно конкурса за елегантност "Евксиноград" - като  час и място на провеждане?

Август 05, 2016, 16:13:14
Отговор #69

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Може ли някой да даде  информация относно конкурса за елегантност "Евксиноград" - като  час и място на провеждане?

Аз преди малко разбрах, че е имало намерение да се прави подобен конкурс, но бях сравнително изненадан, защото не съм го срещал никъде официално обявен. Може би го е имало в програмата на "Автокласика", но както и да е. В ретро клуба също въобще не е и ставало дума за подобна проява. Оказа се обаче, че все пак е имало идея да се проведе конкурс, но преди известно време от дирекцията на Евксиноград са обявили непосилна за организатора такса, която значително се различавала от предварително обявената. Търсени са варианти за спонсорство, но никой не е предложил съдействие, поради което такъв конкурс няма да има.