Автор Тема: Изневярата на един фиатаджия с Alfa Romeo Alfetta GT 1975  (Прочетена 5702 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 02, 2024, 21:41:50
Отговор #50

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За мен цветът на този модел с многото хром е оригинален тъмносин НЕметалик. Черният матов капак при състезателните коли си има своята не толкова дизайнерска, колкото пратична роля, но при този модел специално не стои добре дизайнерски, а малко като кръпка.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 08, 2024, 20:58:18
Отговор #51

Неактивен martin_gr

  • Публикации: 51
Честита придобивка колега. Много безаварийни километри.
Alfa Romeo Stelvio 2.0 - 280 к.с.
ALFA ROMEO GTV 2.0 - 1982

Март 09, 2024, 10:31:41
Отговор #52

Активен fifo

  • Публикации: 1141
За мен цветът на този модел с многото хром е оригинален тъмносин НЕметалик.

Точно това имах предвид да не се модернизират цветовете, без да знам дали по това време са излизали оригинални металици от фабриката.
Но то затова колата си има собственик, ако иска и розова ще я направи.
we all have wings, but some of us don't know why

Март 10, 2024, 17:44:43
Отговор #53

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 196
Честита придобивка колега. Много безаварийни километри.

Благодаря, колега!
Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT

Март 11, 2024, 11:23:42
Отговор #54

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign

Март 12, 2024, 20:04:46
Отговор #55

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 196
Здравейте, колеги,

Специално искам да благодаря на Speeder, за съдействието и помощта да поръчам всички необходими ремонтни панели за колата.





Скоро шоуто започва …


Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT

Март 12, 2024, 21:59:00
Отговор #56

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Леле започва интересното :D Много яко , когато има налични панели за подмяна , а не се разчита на тн. кърпене .

Март 13, 2024, 16:12:20
Отговор #57

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
и аз в понеделник поръчах задни вежди за джага, чакам ред за бояджия, да видим....

Април 08, 2024, 11:45:49
Отговор #58

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 196
и аз в понеделник поръчах задни вежди за джага, чакам ред за бояджия, да видим....

Определено, като има ремонтни панели е предимство. Успех колега с ремонта.
Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT

Април 08, 2024, 12:14:33
Отговор #59

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 196
Здравейте, колеги,

Засъжаление, нямам време да актуализирам темата много активно, но открихме сезон 2024 с първото класическо ретро рали "МОРСКИ БРИЗ". Времето беше чудесно и имаше над 50 коли ... всичките хубави и спретнати. Събитието беше разделено на две: Едната група участваще с първото за година Classic Regularity Rally, а другата направиха една хубава панорамна разходка на машите и мисля, че бяха голяма атракция!
 
Разбира се, нашия екипаж не изневери на себе си и се включи в последния момент, защото имах технически проблем с Алфетата, който 2 дни преди събитието някакси успях да реша. Определено, колата беше атракция, въпреки неугледния външен вид. Успяхме да спечелим ралито в клас до 1975 година, а в генералното класиране бяхме на 4-та позиция. Като за без подготовка и никакви измервателни уреди съм изключително доволен. Реално на отсечките, където се засича дори за първи път усетих колата да поднася ... уж Classic Regularity Rally, а гумите свирят и двигателя в лютеницата  O:-)

Няколко снимки на колата:










Надявам се да успеем да се включим в максимално много събития тази година и колите да са в изправност.

Линк към събитието: https://www.facebook.com/AvtoMotoRetroClubVARNA/
« Последна редакция: Април 08, 2024, 12:43:24 от DpymeB »
Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT