Автор Тема: Как пазаруваме от чужди сайтове  (Прочетена 36394 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 18, 2013, 16:27:33
Отговор #40

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Васко от руския няма да стане за съжаление.Колегата дето пита за украинския ще получи отговор след няколко дни

Януари 18, 2013, 19:11:43
Отговор #41

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Така,въпроса както е формулиран е към тези които са пазарували от руския и украинския сайт.Аз не попадам в тази  категория,но тъй като до тук що годе ясен отговор не беше подаден,ще кажа няколко думи тъй като съм запознат.Добрата новина е ,че това са надеждни сайтове,в смисъл ако стане някоя грешка,няма да е умишлена от тяхна страна.С това за мен се изчерпва положителното,затова и не купувам от тях..И тъй като това са комерсиални сайтове,цените са изключително високи,по ред причини,които е безсмислено да развивам тук.Но високите цени не винаги са гаранция за оригиналност.Например,ел инсталацията за ГАЗ 21 ново производство за 215 долара е далеч от оригинала.Става за който не държи на оригинала ,но в плановете му не влиза пожар заради скапана 50 г. инсталация.Но за който държи на оригинала не става.
Иначе може да си дадеш заявка за каквото поискаш,ще ти сметнат всичко с транспорта,плащаш предварително ,с Украйна разплащането е трудно Уестърн Юнион не работи,с Русия става.Аз съм вкарвал много неща,но приятели ми ги купуват не от прекупвачи и изпращат без да се натоварват нещата по веригата.И накрая безмитния внос е 45 евра,но като погледнеш цените това са пари за дреболии които ги има достатъчно и у нас.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Януари 24, 2013, 13:37:16
Отговор #42

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Имам два въпроса :
1. Ако се отиде до Русия с влак да си купиш някой дреболийки които ще се поберат в една (две) голяма пазарска  чанта какво ще стане?
2. Или пък ако се отиде направо с колата до там и направо купуваш каквото ти е необходимо и си го монтираш директно на колата?
Даже втория вариант май е по добър.Хем човек ще се разходи и ще види свят, хем ще си свърши работата.Е разбира се нали и паричките да излезнат същите горе доло, но пък ще останат и доста незабравими моменти.
п.п Апък и вероятно има магазини не сайтове, в които цените ще са нормални.
« Последна редакция: Януари 24, 2013, 13:39:04 от Viva_lancia »

Февруари 09, 2013, 20:48:05
Отговор #43

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
http://sgbumperscar.com/

Сайт за изработване и поръчка на брони.
« Последна редакция: Февруари 10, 2013, 14:02:49 от dido1903 »

Май 28, 2013, 10:30:08
Отговор #44

Неактивен iszs

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Здравейте ,аз съм нов и съм се захванал с реставрация на wartburg 312 62г.Запалил съм се много,колата е подарък от дядо ми та има сантиментална стойност за мен ,а и не искам да съм от хората където държат колите си докато нищо не става от тях,а и не ги продават!Искам да стане перфектен. С обработка на купето ламарини , боя , интериор  ще се справя ,а и във форума има много информация, но преди да се захвана трябва да намеря нови уплътнения  старите са заминали тотално на стъклата и вратите, то е ясно че ги няма в БГ . Някой поръчвал ли пълен комплект или частично от чужбина за този модел и да сподели ще съм му много благодарен! От къде и как става!
BMW F 650 GS,OPEL Astra 1.6si,Wartburg 311(1000) 63г.
Ивайло Градинарски

Май 30, 2013, 00:02:18
Отговор #45

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Ето цените на фирма Gabco

1. Транспорт на стоки от UK - BG -  2.20 лева/кг., за всеки започнат килограм, в рамките на един курс (независимо от брой пакети в рамките един курс).

2. Транспорт на стоки от DE - BG -  4.00 лева/кг., за всеки започнат килограм, в рамките на един курс (независимо от брой пакети в рамките един курс).

Превоз на моторни превозни средства, резервни части и аксесоари от UK/DE до BG. 
- Скутери и мотоциклети, ATV, Леки коли, Джипове, Пластмасови брони за автомобили, Куфари (Top Roof Box) за автомобили - ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ от личният Ви профил, и ние ще Ви дадем цена.
- Всички резервни части, като, двигатели, носачи, скоростни кутии и други, се таксуват на килограм

Има едни обяви в ебай,който са collect only.Фирмата има опция да се изпрати куриер в UK,но още не съм го разучил.Ако има някой интерес да поръча мога да му обясня,според мен цените са много добри.Аз за едни лагери от Германия чаках две седмици,сега поръчах от UK и ще видим.Иначе пратките отиват в офис на фирмата на Горубляне в София,а също може да бъдат разпращани по страната с нашите куриерски фирми.

http://www.gabco.org

Май 30, 2013, 08:17:11
Отговор #46

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Габковците и аз ги ползвам.
Удобни са ми.

Плащам стоката в ибей примерно и я пращам на тяхен адрес в Англия или Германия.
Те я препращат в българския офис като има опция да си я вземеш на място или да ти я пратят със Спиди на много добра тарифа.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 30, 2013, 19:19:19
Отговор #47

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Габковците и аз ги ползвам.
Удобни са ми.

Плащам стоката в ибей примерно и я пращам на тяхен адрес в Англия или Германия.
Те я препращат в българския офис като има опция да си я вземеш на място или да ти я пратят със Спиди на много добра тарифа.
Точно така

Май 31, 2013, 09:27:18
Отговор #48

Неактивен iszs

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Благодаря колеги това е наистина полезно инфо!Със сигурност ще ползвам скоро техните услуги  :)
BMW F 650 GS,OPEL Astra 1.6si,Wartburg 311(1000) 63г.
Ивайло Градинарски

Август 22, 2013, 15:20:55
Отговор #49

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Колеги, имам един въпрос за ebay.com. Харесал съм една част за велосипед, като продавачът е навит да ми я изпрати до тук. проблемът е, че е ограничил търга само за USA. Аз по принцип се логвам с моята регистрация еднакво във ebay.co.uk, ebay.fr  и ebay.com.
Въпросът ми е, това достатъчно ли е за да бидвам на въпросния търг, или трябва да регистрирам и адрес в щатите, за да ме допусне системата?