Автор Тема: Въпрос за СО  (Прочетена 812 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 09, 2020, 20:25:17
Отговор #10

Неактивен РумбатаБс

• Публикации: 2934
Идеята ми е в свободното време да си играя, защото съм реставратор на джобни и ръчни часовници. Та..реставрацията ми е много присърце. За това искам да си взема телоподаващо.
Има няколко български поговорки като за вашия случай : "За една чаша мляко не си купувай крава!" и "Ако имаш кило брашно дай го на хлебар да ти направи хляб!" ...
Успех!
retrobs.com

Април 09, 2020, 20:31:45
Отговор #11

Неактивен Ivanov_watchmaker

• Публикации: 70
Въпрос на гледна точка!

Април 09, 2020, 20:38:28
Отговор #12

Неактивен РумбатаБс

Въпрос на гледна точка!
Така е .... ама едва ли като РЕСТАВРИРАТЕ колата ще ви потрябва за часовниците  :)
п.п.Притежавам няколко ретро часовника и се възхищавам на хора връщащи живот на такава миниатюрна техника  :)
retrobs.com

Април 09, 2020, 20:49:59
Отговор #13

Хаха, да, доста хора харесват занаята и му се кефят. Аз изработвам части за тези малки машини. На мен ми е хоби това с колите. Реставрирах си една Лада и в момента я карам, но кърпенето го свърших с телоподаващо на приятел и смятам да взема мое вече. Пък и винаги може да ми се наложи да заваря нещо.

Април 09, 2020, 20:53:46
Отговор #14

Неактивен РумбатаБс

Хаха, да, доста хора харесват занаята и му се кефят. Аз изработвам части за тези малки машини. На мен ми е хоби това с колите. Реставрирах си една Лада и в момента я карам, но кърпенето го свърших с телоподаващо на приятел и смятам да взема мое вече. Пък и винаги може да ми се наложи да заваря нещо.
И аз като вас любителски се занимавам с метални парапети.
Ами,успех!
retrobs.com

Април 09, 2020, 22:21:06
Отговор #15

Мерси, ще се блъскам!