Общи форуми > Срещи

Коледен банкет - БАК Ретро

<< < (2/2)

maini4ka:
Моя милост беше на коледен банкет 2019, пак в хотел Феста - по бизнес, ще им правя плакети. Вероятно собственикът на хотела е фен, защото имаше една Изета изложена във фоайето.
Очевидно бяхме "с връзки" в хотела, защото забраната за пушене на закрито беше тотално игнорирана. Беше опушено като в лисича дупка, вълнения ми костюм трябваше да мине през химическо след това.
Иначе менюто беше добро, имаше и томбола, на която спечелих чудесни чаши за вино "Бохемия".

koruderliev:
Добре значи, че съм си тръгнал по-рано ;)

USfan:

--- Цитат на: koruderliev в Януари 09, 2020, 12:19:10 ---Добре значи, че съм си тръгнал по-рано ;)

--- Край на цитат ---

Хах, добре си постъпил с твоето здраве, и между другото, кандидат съм на някоя от следващите ни Соф. сбирки, ако донесеш от твоите хубави авторски календари-плакати, за едно.
Имам вече от новите твои за 2020, едно лично подарено ми от председателя на техн. комисия, но ще ми свършат работа и още 1-2 броя, че все пак имам 3 отделни гаража, със съотв. им стени.  :))

Ами, за пушенето, управата на ретроклуба, воглаве с председателката и споменатия по-горе председател на техн. комисия, и още почти всичките там души, са си в плен на тоя отдавна демодиран /толкова мегааут, че още малко и пак ще стане модерен  :)) / и лош навик, и сигурно покрай тях правят компромиси във Фестата, и за останалата целокупна рая от клуба.

koruderliev:
Люси, за съжаление за календарите си закъснял - свършиха. Бяха само 1250 бр. тази година  >:D
"Огледай се" в председателите на клубове.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия