Автомобили > На изток от Желязната завеса

Москвич 403 1965-та

(1/4) > >>

Gegawat:
Това е на дядо ми колата, тази година я бях включил в ретропарада в Бургас. Винаги съм обичал класическите автомобили, но едва преди година-две разбрах, че ретроманията има почва в България. Та единствения ремонт, който беше направен на тоя москвар, беше смяна на накладки, нови свещи и полиране. Здрав е като чук, откакто го взех от дядо ми, съм навъртял бая километри. Дори на бала си бях с него. Както и да е, стига съм ви отегчавал, ето снимки:




Uploaded with ImageShack.us


enjoy.
P.S. Може ли да ми помогнете да издиря стопове, че единия е счупен... На снимката не си личи, но като се приближиш е много кофти...
P.P.S. Аз съм на първата снимка. И а да. На Януари правя 20.

madboy:
Добре дошъл ,интересен и много запазен автомобил  flag  flag  flag
БРАВО!!!
има един колега който има такъв модел ,мисля че пише в Москвич форума
там трябва да попиташ за стопчето ,надявам се ще ти помогнат
иначе за всички ще е интересно да споделяш снимки и информация
за автомобила
Поздрави  flag  flag  flag

Speeder:
Невероятен автомобил ти е завещал дядо ти!
Това, че си на 20 години не трябва да ти попречи да запазиш този красавец в автентичен вид и да си го караш дълги години!

Поздрави и пускай повече снимки ;)

Gegawat:

--- Цитат на: "Speeder" ---Невероятен автомобил ти е завещал дядо ти!
Това, че си на 20 години не трябва да ти попречи да запазиш този красавец в автентичен вид и да си го караш дълги години!

Поздрави и пускай повече снимки ;)
--- Край на цитат ---
Няма. Обещал съм да го реставрирам до състоянието в което го е купил дядо ми преди 40 години... Най-големия ми проблем е интериора, малко е захабен, има и скъсано на 2-3 места. И въпросното стопче.

Сега съм решил да си търся американска кола. Нещо "мускулесто". Хвърлил съм око на онзи члънджър във галерията на сайта, ако може да ме свържете със собственика...

Speeder:
За съжаление нямам идея къде се намира.
Дано се обади някой, който знае.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия