Автор Тема: Plymouth Barracuda 3rd gen 1973  (Прочетена 87375 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2011, 16:20:40
Отговор #10

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
В Поморие има един Bell Air в една морга, обаче май е неспасяем. Моргата се намира на Т-образното кръстовище след ЖП прелеза по пътя Бургас-Слънчев Бряг. Ако си от Бургас, може да минеш да я погледнеш. Във Варна мярнах един Roadmaster, обаче не знам нито адрес, нито дали се продава. Беше в един двор.

Edit:
+ http://www.cars.bg/u43422
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 16:26:08 от Gegawat »
Darasuum kote, Vode an!

Януари 07, 2011, 19:08:32
Отговор #11

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
mersi mnogo kolegi,az v momenta se namiram v angliq no postoqnno tursq koli,nemoga da pisha na kirilica i se izvinqvam za tova,dano nee problem,a poprincip sam ot svoge,na snimkite ot galeriqta ima mnogo interesni koli,chevy impala,plymouth i mn.dr.dori i dasa v okaeno sastoqnie ako znaete za nqkoq pishete.az imam mnogo rqdak model reno 25 baccara,imam 2broq ot nego,ednata e v angliq i shteq restavriram,vie imate li nqkakvi americanski koli?mersi mnogo


Мерси много колеги, аз в момента се намирам в Англия, но постоянно търся коли. Не мога да пиша на кирилица и се извинявам за това, дано не е проблем, а по принцип съм от Своге. На снимките от галерията има много интересни коли, шеви импала, плимут и мн. др. Дори и да са в окаяно състояние ако знаете някоя, пишете. Аз имам много рядък модел Рено 25 Бакара, имам 2 броя от него. Едната е в Англия и ще я реставрирам. Вие има те ли някакви американски коли? Мерси много!
« Последна редакция: Март 29, 2011, 09:00:04 от Speeder »

Март 29, 2011, 08:28:59
Отговор #12

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
кофти е такьв автомобил да изгние само заради това че собственика му е психически сложна личност дано има по малко автомобили с такива сьдби

Март 29, 2011, 20:53:36
Отговор #13

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Направо е срамота. Не знам само за американските ли е така, обаче само за купе искат някакви ненормални цифри.
Barracuda - $ 10 000
Impala - $8 000
Чакаме следващата...
Darasuum kote, Vode an!

Март 31, 2011, 07:59:29
Отговор #14

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
в последно време колеги  всеки които има кола на повече от 10години си мисли че притежава наи уникалния ретро автомобил на света и едва ли не  трябва да получи 2куфара пари за него повечето хора не са наясно че стоиноста на такьв автомобил се покачва едва след като се реставрира а за това се иска не само желание

Март 31, 2011, 11:22:57
Отговор #15

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
така е колега,ама те колите поне дасе в добро състояние,да искат пари,ате егаси и гнилочите,и в укаено състояние

Март 31, 2011, 18:21:44
Отговор #16

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Имам един познат, който отиде в щатите и там си купи кола, Plymouth Road Runner, за $15К не раставрирана, а ремонтирана, просто е била запазена, (поне той така каза де) и си я кара за всеки ден. Също така каза, че по моргите може да се купи нещо годно за реставрация за не повече от $2000.
Ама все пак там са си на техен терен. Не знам с таксите примерно тия 2000 колко ще станат докато дойдат до тука примерно. Ако някой знае, случаино така, да обади...
Darasuum kote, Vode an!

Април 02, 2011, 20:11:55
Отговор #17

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
колега не се захващаи да си докарваш кола от там в голям филм ще се вкараш но да имаш такьв презокеанки параход еми маината им и на фашистите и на антифашистите  ми тва си е аристократизьм в наи виша форма по добре да умреш богат и красив

Април 03, 2011, 17:38:26
Отговор #18

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Знам че е филм, и точно тва се опитвах да кажа. Имам предвид че ше дадеш 2000 за колата и поне още толкова да я докараш (въпреки че контейнер от САЩ до Европа струва минимум 3500) Като не броим парите за данъци то стана вече около 6000, пък какво остава като си платиш мита и тем подобни.... Както казах не знам как стоят нещата обаче знам че си е кол в задника да тръгнеш да внасяш (извинете ме за израза, ама си е така)
Darasuum kote, Vode an!

Април 28, 2011, 18:23:08
Отговор #19

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
преди няколко дни пьтувах за копривщица и след като излезеш от карлово в посока сопот от ляво има някакьв сервиз и пред него видях една американска машина но за сьжаление нито успях да я снимам нито дори да видя марката и  седи там от доста време и явно си тьрси любовник :D