Автор Тема: Реставрация на FIAT 2300 1965 г.  (Прочетена 22210 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 22, 2016, 00:15:37
Отговор #20

Неактивен 136

  • Публикации: 546
 :D Супер.Браво за помпата.Това е важно да работи в режим този шестак  :D и с нов радиатор  :shy:

Януари 23, 2016, 12:23:39
Отговор #21

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
След 2-та хубави дни последва един направо катастрофален! Купето има сериозни поражения в областта на веждите на задните калници и двете престилки! Толкова съм разочарован че даже не ми се и гововри и не направих снимки ! Предстои ми да взема решение дали да продължавам или просто да спра.... :( :'( Засега не искам да се отказвам, но понякога сантиментите трябва да останат настрана и човек да послуша не сърцето си а разума! Като че ли основните ни проблеми на нас хората идват именно че едното говори едно, а другото нещо съвсем настрани и не искаме да го слушаме!

Януари 23, 2016, 14:14:41
Отговор #22

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Спокойно, колега! Не се отчайвай.
Това са поправими неща, през които минава всеки, който реши да реставрира стар автомобил.
Снимай да видим за какво става дума.

Моята Алфа Спринт беше половината изгнила.
Гадно ми стана като видях колко е зле, без да очаквам, но ми я възстановиха, стана добре и сега носи голямо удоволствие и създава паметни мигове.
Това е важното. С италианска кола трудно излизаш на + така или иначе.

Не се бой, ще станат нещата стига да не се отказваш.
« Последна редакция: Януари 23, 2016, 14:17:42 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 23, 2016, 15:01:48
Отговор #23

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колега, ти ако си тръгнал да връщаш този ФИАТ само с надеждата, че всичко ще е горе-долу наред, и че няма да има поражения, то тогава от самото начало не си бил заникъде!
Или имаш пари за работата по колата, или нямаш.
Това е простата и жестока истина.
Както виждаш доста колеги се включиха с идеи, но с левовете сам ще трябва да си помогнеш.
Както ти писа и Митака, почти всички сме минавали през това, включително и аз.
Недей рева, ами си прегледай финансите (макар и късно) и продължавай!!!


Януари 23, 2016, 17:44:37
Отговор #24

Неактивен abarth1000tcr

  • Публикации: 125
Колега от това стана кола, а ти за едни вежди и калници се депресираш :)

Януари 23, 2016, 17:56:12
Отговор #25

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
.... проблемът не е в левчеата, те са налице....имам ги. Бюджетът е заложен даже                                                                                                                                               с достатъчно резерв. Проблемът е по скоро че искам нещата да станат като нови, болен съм на тема перфекционизъм а когато виждам че ще има кърпежи, които ще са при това сериозни направо ме депресира. Истината е че няма здрава ламарина по въпросните панели. А и т.нар майстор върху старата ламарина без да ме пита присадил нова. Накратко манджа с грозде!  машината ще се прави, вече няма връщане.

Януари 23, 2016, 18:32:24
Отговор #26

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
честито и от мен.
 

Януари 23, 2016, 19:52:58
Отговор #27

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
Благодаря... надявам с енякой ден да се запознаем на живо, и с фиатите...:)

Януари 24, 2016, 07:53:42
Отговор #28

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Невъзможните неща на тоя свят са мн.малко.

Реставрацията на автомобил не е от тях.  :)

Така че - смело напред.

Може да покажеш некоя снимка да се види к'во е положението /толкова ли е притеснително наистина/.  ::)

Януари 24, 2016, 23:37:17
Отговор #29

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Един "добър" майстор винаги може да те откаже от реставрация. Да не говорим за парите които някои искат.