Автор Тема: Реставрация на FIAT 2300 1965 г.  (Прочетена 22186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 26, 2016, 20:11:23
Отговор #40

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Много мислех преди да напиша този пост.
Бихте ли платили за ремонт на бойлер който не затопля водата,бихте ли платили за камина която не тегли,бихте ли платили за развален колбас който трябва да консумират децата ви .... сигурен съм,че не бихте.Но плащате за отвратителна работа по колите си .... е,парите са си ваши.
retrobs.com

Януари 26, 2016, 21:19:14
Отговор #41

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Съгласен съм с всички негативни мнения в темата. Спор няма - колата не изглежда зле, зле изглеждат ремонтите по нея. Но една от основните идеи на форума, колкото съм я разбрал аз, е да насърчаваме. Може по-меко да се каже на колегата, че тоя майстор не е за тая кола. Споделяйте опита си, не го крийте.
Мнението ми не е пряко насочено към последния пост, дори не е по конкретната тема, а към всички онези, които често демотивират нови реставрационни проетки (най-често на нови потребители) и не споделят опит.
stephen, аз не мога да препоръчам човек за ламарините, но когато стигнеш до механиката и ако се нуждаеш от сервиз, мога да споделя на кого имам доверие.
we all have wings, but some of us don't know why

Януари 26, 2016, 22:53:05
Отговор #42

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
Съгласен съм с всички негативни мнения в темата. Спор няма - колата не изглежда зле, зле изглеждат ремонтите по нея. Но една от основните идеи на форума, колкото съм я разбрал аз, е да насърчаваме. Може по-меко да се каже на колегата, че тоя майстор не е за тая кола. Споделяйте опита си, не го крийте.
Мнението ми не е пряко насочено към последния пост, дори не е по конкретната тема, а към всички онези, които често демотивират нови реставрационни проетки (най-често на нови потребители) и не споделят опит.
stephen, аз не мога да препоръчам човек за ламарините, но когато стигнеш до механиката и ако се нуждаеш от сервиз, мога да споделя на кого имам доверие.
с ламарините ще се справя, човекът вече е намерен...!:)  И непременно мисля да се възползвам от предлаганата помощ за двигателя, както и от помоща на всички, които са готови да върнем на пътя една класика....:) Благодаря още веднъж за подкрепата на всички колеги... :) O:-)

Януари 27, 2016, 08:35:09
Отговор #43

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Това ...

.... проблемът не е в левчеата, те са налице....имам ги. Бюджетът е заложен даже                                                                                                                                               с достатъчно резерв.

това ...

но когато стигнеш до механиката и ако се нуждаеш от сервиз, мога да споделя на кого имам доверие.

и това ...

с ламарините ще се справя, човекът вече е намерен...!:)  И непременно мисля да се възползвам от предлаганата помощ за двигателя ...

... и вече може да се поздравиме с поредната готина класика в Бг.   :)

Супер.  8))

Януари 27, 2016, 20:06:52
Отговор #44

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
ако идваш до София се обади 0899 80 80 36 Павел.
 

Февруари 16, 2016, 22:19:52
Отговор #45

Неактивен stephen

  • Публикации: 31











Февруари 17, 2016, 09:32:20
Отговор #46

Неактивен 136

  • Публикации: 546
 :D Браво! Става супер! Вече е готов за каране  ;D
Забелязах нещо много интересно.Твоя заден капак е като на моя Фиат,а не като на Павката и както са всички 2300 които съм виждал. Много интересно и това прави всички движещи се Фиати от този модел в България различни. Има доста изменения в годините и на пръв поглед нещата са еднакви но .........
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 09:40:44 от 136 »

Февруари 17, 2016, 13:40:59
Отговор #47

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
ЧЕСТИТО! Тя е готова!
Колега,обаче признавам,че теб не мога да те разбера - само преди 1 месец се беше отчаял,че  веждите на калниците ти са зле и дори мислеше да спираш.
Сега, 30 дни по-късно, представяш на практика готова кола?!?!?!
Дано всеки да решава така проблемите си!
Поздрави още веднъж за моментния напредък с пожелания за окончателно завършване!

След 2-та хубави дни последва един направо катастрофален! Купето има сериозни поражения в областта на веждите на задните калници и двете престилки! Толкова съм разочарован че даже не ми се и гововри и не направих снимки ! Предстои ми да взема решение дали да продължавам или просто да спра....
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 13:43:15 от dido1903 »

Февруари 17, 2016, 15:13:54
Отговор #48

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
Благодаря на всички колеги и най-вече на Мишо за подкрепата! За съжаление съм далеч от края. Тепърва започва купона с ходовата част, а там нещата са.... много сълзи ще има...:(

Февруари 17, 2016, 15:18:35
Отговор #49

Неактивен stephen

  • Публикации: 31
:D Браво! Става супер! Вече е готов за каране  ;D
Забелязах нещо много интересно.Твоя заден капак е като на моя Фиат,а не като на Павката и както са всички 2300 които съм виждал. Много интересно и това прави всички движещи се Фиати от този модел в България различни. Има доста изменения в годините и на пръв поглед нещата са еднакви но .........
..... да, така е...!  този е наистина отпървите производства, все повече се убеждавам.  Уплътненията на вратите  се оказаха също различни, макар че по каталог са еднакви...Има обаче и добри новини. Днес ходих в Ямбол имам конкретни данни... Звънни когато можеш да ти обясня. Поздрави!