Автор Тема: Ретро събор-Сливен - 16 април 2016 г.  (Прочетена 9667 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 18, 2016, 13:27:40
Отговор #20

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Здравейте, аз също минах на бързо през събора в Сливен. Мисля, че се получи много добре. Организаторите се бяха постарали и с парада по улиците на града, и с програмата на площада, която беше разнообразна. Времето беше прекрасно и присъствието на многото участници и зрители спомогна за добрия празник. Похвално за организаторите е, че са успели да привлекат общината за каузата.

Април 18, 2016, 23:33:30
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Снимките и клипчетата от апарата и телефоните се оказаха доста, започвам с подготовката ни с колегата m_g в петък на автомивката


Останалите са в този албум, накрая има няколко и от хотела, в който ни настаниха поради свършване на местата в основния - сградата се оказа много ретро от 60-те г на... 19 в.
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/retro-parad-sliven.906554.all
И кличпе на кръгчето с най-старата кола на площада.

Oстаналите ще ги качвам утре, че стана късно и вече преча на половинката да спи :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 18, 2016, 23:47:24
Отговор #22

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Синият поляк ми спря дъха! На кого е? Има ли някаква информация за колата?
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Април 19, 2016, 11:32:53
Отговор #23

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Част от информацията се съдържа в снимките - синята ежедневна машина на времето е местна сливенска, собственикът й се вижда зад волана, а името му го пише на табелата с номера от парада... повече инфо и евентуално координати вероятно може да получиш от организатора г-н Дойчинов, при когото са записвани участниците.
А от мен и останалите клипчета от майсторското управление, очаквам само още едно от колегата Viva Lancia




Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 19, 2016, 12:15:42
Отговор #24

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
...









Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.