Автор Тема: Ретро рали шампионат  (Прочетена 52925 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 18, 2016, 09:26:08
Отговор #30

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
"Колкото до Бижуто, всъщност нямам нищо против него - колоритна личност, обаче си пада повече по спирта и мезетата, отколкото по спорта... а специално в ретро ралитата го интересуват само купите и то за 1-во място "
Митко, с цялото ми уважение към теб, но се налага да ти припомня че Николай Колев - Бижуто е допринесъл доста повече  от всеки един от нас тука във форума за каузата запазване на духа на ретрото-  коли, мотори и велосипеди.
Когато някой има нужда от части, помощ и каквато и да друга нужа - той е насреща и помага безрезервно.
За колко от колегите тук във форума може да се каже същото?????.
Даже мога да посоча тука "Колеги" точно с обратните качества с които се сблъсках докато правих Волвото.
Ето пример:
Помолих Радоев за една сп. помпа временно назаем с уговорката да му я върна като си купя нова - а тя не е хич евтина, трябваше да местя колата спешно, като се уговаряме 1 цял месец и той през цялото време ми твърдеше, че никога няма да сложи тези помпи на колата си, и като резултат накрая - една изключително ръздясала помпа стояла години на влага на цена от 40 лв. понеже той не я купувал без пари - Това се казва "ПОМОЩ ПРИ НУЖДА ОТ КОЛЕГА"
Мога да дам още много примери ако ви е интересно.
Поздрави

 
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 10:42:09 от dido1903 »

Февруари 18, 2016, 10:43:34
Отговор #31

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Колега,по същия начин ще процедирам и с други твои постове, абсолютно не касаещи дадена тема.
Точно тук няма да ставам застъпник на цитирания от теб в поста ти колега.
Не за първи път пишеш по този въпрос, и не за първи пъти ти казвам, че си има тема, в която можеш да засегнеш проблема.
Успех!
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 10:46:03 от dido1903 »

Февруари 18, 2016, 10:47:20
Отговор #32

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
А, ще може ли така на две, на три да се опишат правилата, условията за участие- такси, записвания и т.н. Благодаря

На две, на три няма да стане  ;)
Малко търпение, Орлин работи по темата.

Февруари 18, 2016, 10:51:13
Отговор #33

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
На две, на три няма да стане  ;)
Малко търпение, Орлин работи по темата.
Малко е раничко наистина, обикновено като наближи дадено рали и стане време за записване, тогава се пускат подробностите за него... в момента предполагам организацията на повечето дори още не е започнала.
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 11:14:43 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 18, 2016, 10:55:04
Отговор #34

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
....................

Много Ви моля, спрете да обсъждате кой какъв е в тази тема. Ако желаете направете такава за хвалби и жалби, и там да си плюем и хвалим на воля който ни падне.
« Последна редакция: Февруари 25, 2016, 14:30:12 от Speeder »

Февруари 18, 2016, 11:20:41
Отговор #35

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Точно с тая цел си саморедактирах поста, за да не отварям още работа на Дидо с чистене на реплики на офтопици.
А по темата да попитам най-общо и без да навлизаме в детайли, предвиждат ли се някакви промени в регламентите с цел уеднакваване или поне приближаване стандартите на варненските и пловдивските ралита?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 18, 2016, 17:44:18
Отговор #36

Неактивен Христо Бабачев

  • Публикации: 58
      Здравейте, да изтупам прахта от темата. Идва време за Ретро рали шампионата. С Орлин говорихме преди време за начина на провеждане на този шампионат. Нека някой отговорен по въпроса да напише разяснение по темата за да си направим разчет на време и средства за участие ако условията ни удовлетворяват. Интересно ми е и кои имат желание да участват в шампионата. Аз например мисля да участваме в Нептун и двете Пловдивски. Ще пропусна Златни пясъци по причина участие в ретро рали България.   Очаквам да се оформи някакъв списък на желаещите да  участват в шампионата. Желая успешна и безаварийна спортна година на всички.

Април 18, 2016, 20:44:57
Отговор #37

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Моите намерения са подобни на колегата Бабачев, само не знам за варненското дали ще е на Нептун или автомобилния събор през август, понеже още не сме уточнили семейния график на отпуски и почивки... доколкото разбрах принципна разлика спрямо ралитата от предишни години няма да има, просто резултатите от тях ще се зачитат за шампионата съобразно коефициентите им на тежест. Така изпускайки Златни всъщност ще пропуснем възможността за най-много точки, обаче лично аз ще участвам повече на олимпийския принцип и в подкрепа на идеята за обединен национален шампионат.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 18, 2016, 21:51:26
Отговор #38

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Моите намерения са подобни на колегата Бабачев, само не знам за варненското дали ще е на Нептун или автомобилния събор през август, понеже още не сме уточнили семейния график на отпуски и почивки... доколкото разбрах принципна разлика спрямо ралитата от предишни години няма да има, просто резултатите от тях ще се зачитат за шампионата съобразно коефициентите им на тежест. Така изпускайки Златни всъщност ще пропуснем възможността за най-много точки, обаче лично аз ще участвам повече на олимпийския принцип и в подкрепа на идеята за обединен национален шампионат.
И аз ще участвувам на олимпийския принцип. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Април 18, 2016, 23:40:43
Отговор #39

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Аз имах голямо желание да участвам на "Розова долина", но понеже дата съвпада с рали "България", пловдивската проява отново ще ми се размине.