Автор Тема: Волга ГАЗ 24 1979  (Прочетена 228056 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 22, 2017, 12:02:58
Отговор #320

Неактивен S15

  • Публикации: 843
     Абе Румба къде намери да ти проявят по С41?  Имам няколко ленти снимани и не ги искат никаде.  Събирали 1-2 седмици после ги носели някъде на баба им хвърчилото.

Януари 22, 2017, 13:19:23
Отговор #321

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Специално тая лента  на Попа  фотото на спирката , и доста евтино 17 кинта с хартиените снимки , скан на диск и проявка

Иначе и на Витошка в кодака има и експресна за един час

Януари 22, 2017, 17:34:13
Отговор #322

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
На Попа, демек при Трейман?


Януари 22, 2017, 22:34:47
Отговор #324

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447

Януари 22, 2017, 23:29:27
Отговор #325

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Питах сега дъщеря ми къде точно ги е копирала и се оказа точно  при Братята , там по хубаво ги правели и  били любезни

Така че , да  на графа преди  канала , което не е на попа :))

Януари 23, 2017, 13:43:28
Отговор #326

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Е, добре де, не е.За мене попа е цял район, не знам и аз защо...

Февруари 04, 2017, 10:59:49
Отговор #327

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
В тия зимни студове  няма какво толкова да се прави по колата , освен да се коплчт неща по интериора. Та се захванах с облегалката на задната седалка. Може да се каже , че този детайл е най сложен за реставрация поради слобната си форма  и механизми , които да се разглобят. Самия плат се е слапал не толкова от търкане  а е изгорял от слънцето и е на една крачка от разпадането .

Разглобих всичко , като всичко съм снимал за да мога да гледам после при сглобяването.
След разглобяването  излезе един плик с миши изпражнения и хартийки  късани за гнезда.


Февруари 08, 2017, 18:51:38
Отговор #328

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Здравейте, междувременно днес се сдобих най -накрая с чисто нови предни калници :)  Много съм доволен
Купих и две нови оборудвани врати десни , сега остава леви да намеря и на практика колата ще е подновена преди боята







Февруари 12, 2017, 18:35:21
Отговор #329

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Днес понеже се чудех какво да правя и ме човърка това, че  пръскалката не ми работи , а електромотора на чистачките превъртял явно е така като се купуват резервни части  на старо . Та слязох при колата и разколачих  и пръскалката , свалих моторчето с целия механизъм  и мотора на чистачките.

От стария  мотор за чистачки който е изгорял  взех  голямото зъбно колело , то е текстолитово и е здраво за разлика от превъртялото, което е от полиамидна пласмаса , Мотора вече върти  хубаво и уверено

Положението с ел. мотора помпичка  е че вътре четките  се притискат  посредством пружинка , която в моя случай бе изгнила и съответно четките не правят контакт с ротора на мотора .

Измих и почистих всичко , сложих нова пружинка  сглобих и вече имам читава помпа за пръскалка :)

Понякога нещата се случват с лекота, друг път с големи клизми и псувни, в тоя случай  по лесния начин :)