Автор Тема: Ford Mustang coupe 1970  (Прочетена 19574 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 29, 2016, 18:50:19
Отговор #10

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Беше ми попаднало норвежко списание само за американски автомобили и беше пълно с реклами на фирми за ламарини, предлагаха абсолютно всичко. И външни и вътрешни детайли, както и цели панели, като примерно под като цяло, колонки също. Мустанга си е култов модел и едва ли има проблем с частите. Не казвам /а и често казано не знам/ че ще е евтино :D

Февруари 29, 2016, 18:51:43
Отговор #11

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Бог бе добър и ми прати тенекеджия с опит, и най-вече смел, това е А колона от пасжерската страна




и горе




задния джам преди-след






Браво, значи може :D

Февруари 29, 2016, 21:33:15
Отговор #12

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
охоо добре дошъл в форума ....страхотна кола  е и ще стане макар и да иска време все пак сме в България ,тука повечето американски  коли са минали подобна гимнастика и мен ме чака същото с последния ми проект
....какъв точно модел се води мустанга ...мисля че такова купе има в Пловдив на с доста побългаряване
....защо не ти хареса управлението и возията -има проблеми, или просто са били други очакванията ти
от София ли си ?

Февруари 29, 2016, 22:12:16
Отговор #13

Активен carlito

  • Публикации: 418
Добре дошъл и от мен във форума ! Това, което най-много ме е плашило в една кола е ръждата. Рядко и трудно се намира ретро кола без нея. Успех с реставрацията и ако с нещо можем да помагаме казвай ! Между другото като се заговори за добър тенекеджия, мисля че един от много добрите в България видя и се включи с коментар по темата :)
Ако имаш нужда от помощ за части, за механик мога да ти дам телефона на много правилен човек по темата форд, който разполага освен с богат опит в реставрирането на стари фордове, много познания и не малко резервни части - кои купуне и останали нови, кои втора ръка, останали пак от някой проект.
Ще следя темата с интерес :)

Февруари 29, 2016, 23:56:30
Отговор #14

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Добре дошъл Велико, радвам се че излезе от прикритие ;) Питам се защо пускаш темата чак сега, вместо преди 2 год. Да не би проектът вече да е финализиран?
we all have wings, but some of us don't know why

Март 01, 2016, 10:04:02
Отговор #15

Неактивен 351W

  • Публикации: 13
Честита, Баба Марта!
Свилене, вижда се светлина в тунела, макар че ми се искаше да съм приключил отдавна с тази драма, нооо трябва да има страдание! Иначе не е интересно, предполагам. А за това че избрах да описвам премеждията на по-късен етап от реставрацията - все пак трябва да сложа и картинки, като тези:

Колонка от шофьорската страна




калници









ъгълчета разни:







Misunderstanding of the present grows fatally from the ignorance of the past

Март 01, 2016, 10:42:31
Отговор #16

Неактивен 351W

  • Публикации: 13
Дебелия с гащеризона съм аз  :P а този до мен е Жоро - на него се падна късата клечка да оправи, цитирам "тази скраб"

Misunderstanding of the present grows fatally from the ignorance of the past

Март 01, 2016, 12:47:18
Отговор #17

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Поздравления за желанието и упоритостта!Вие на практика сте я произвели на ново :D

Март 01, 2016, 13:41:18
Отговор #18

Неактивен kinni

  • Публикации: 87
ЕВАЛА, че сте така упорити, бая градеж. Доста китване и шлайфане ви чака. Успех с Мустанга ;)

Март 01, 2016, 13:57:38
Отговор #19

Неактивен 351W

  • Публикации: 13
Кочината си беше китоносец преди да я почнем, беше изградена от кит и парцали, по тавана например имаше един пръст  кит, а той е перфектен, сега Жоро я китосва и каза че няма да слага никакъв кит по тавана защото няма нужда.
Misunderstanding of the present grows fatally from the ignorance of the past