Автор Тема: Реглаж на преден мост  (Прочетена 5071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 20, 2016, 01:20:31
Отговор #10

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Здравейте колеги. Имам няколко (соц) автомобила, които се нуждаят от реглаж на предницата. Тъй като вече ми омръзна от бабиния метод с канапа, а и нямам нужните условия за работа... се търси сервиз, в който притежават нужните умения и познания за реглаж на преден (а може би и заден мост) на по-стари автомобили. Ще бъда много признателен на колегите, които споделят за такова място. (Доволни ли са, позволили ли са им да присъстват по време на интервенцията. Отзиви-положителни и негативни за даден сервиз, както и координати.) По принцип в почти всеки по-голям сервиз го "правят", но аз имам лош опит с подобни места (2014г. на Лада-та на приятел се повреди алтернатора. Отидохме в сервиз, тъй като този път не ни се лежеше долу, за да го подменим. Закарахме колата в голям сервиз, не някое малко часпром хале...обаче половината от работата беше свършена от водача на автомобила, който през цялото време показваше и обясняваше на майстора кое как да направи...) В този ред на мисли се допитвам до вас, защото тази работа е за човек с опит, а не някой тепърва да се учи върху автомобила посетил сервиза.
« Последна редакция: Октомври 31, 2020, 13:40:24 от dido1903 »
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Март 20, 2016, 12:39:30
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хубав стенд имат в сервиза на СБА в Овча купел и най-важното умеят да си служат с него... относно разбирането за реглажите на старите соц. модели включително задните носачи на Шкода 120, преди години чувах, че има такъв майстор в СБА-то на ул. Филип Кутев, но не знам даки все още работи там.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.