Автор Тема: Първи Ретро-парад в град Дряново - 30.04-01.05. 2016 г.  (Прочетена 14649 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 15, 2016, 13:50:44
Отговор #20

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Окончателно датите за евентуалния ретро парад в Дряново са 30.04-01.05.

Стефчо,отделих ти парада в собствена тема щом имаш окончателните дати.
Успех още веднъж с организацията!
Бих искал да вметна,понеже си писал, че става дума за уикенд - два дни - та може би да направиш нещо като примерна програма, за да могат потенциалните участници да преценят дали да дойдат и двата дни или само един от двата?
Например,ако събирането на площада е в събота,някои могат да си тръгнат или пък да размислят защо да останат - какво би имало да се случи в неделя. Или пък някой може да иска да се включи само в неделната част.
Надявам се,че ме разбираш?
« Последна редакция: Март 15, 2016, 13:53:05 от dido1903 »

Март 15, 2016, 13:56:26
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Последно всеки сам ли ще си уговаря настаняването директно с хотела, или ще има някаква групова заявка? Иначе повечето паради са еднодневни и за 2-рия ден обикновено програмата е изтрезняване, разходки в околността ако е хубаво времето и има още какво да се види :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 15, 2016, 22:39:22
Отговор #22

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Въздуха на Дряновския манастир е уникалното място за изтрезняване.Самото място е енергийно и човек се зарежда с положителни емоции и енергия :)Имаме си местенца за разходки.Исторически и културни.

Март 31, 2016, 23:30:46
Отговор #23

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Здравейте.Днес имах среща с ръководните органи на община Дряново.Изготвихме груб план за програмата и маршрутите,които ще бъдат до  уточнени.На откриването ще има музика и танци и питка с мед може би  :)) .Една от задачите ми е до средата на Април да знам горе долу колко човека ще вземат участие в първото издание за Дряново за да може за дадената бройка да бъдат изготвени награди и да се направят необходимите разходи.Пишете ми на лични или в този форум.Питайте ако имате въпроси.До скоро.

Април 01, 2016, 12:18:42
Отговор #24

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Здравейте.Днес имах среща с ръководните органи на община Дряново.Изготвихме груб план за програмата и маршрутите,които ще бъдат до  уточнени.На откриването ще има музика и танци и питка с мед може би  :)) .Една от задачите ми е до средата на Април да знам горе долу колко човека ще вземат участие в първото издание за Дряново за да може за дадената бройка да бъдат изготвени награди и да се направят необходимите разходи.Пишете ми на лични или в този форум.Питайте ако имате въпроси.До скоро.
Здравей, както споменах аз съм кандидат за семейно присъствие с жената и детето. Питах по-нагоре в темата има ли в посочения хотел договорено някакво групово настаняване за участниците /евентуално и с отстъпка, че е скъпичък/ или всеки се обажда сам да си урежда настаняването?
Поздрави!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 01, 2016, 13:02:14
Отговор #25

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Днес ще питам в общината как стоят нещата с настаняването.Ще разпитам и за други хотели и оферти.А ти ако можеш навий твои хора за участие  :))

Април 01, 2016, 21:12:43
Отговор #26

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз много мои хора в тези среди извън форума нямам :) В неделя на ретро-пазара срещнах председателя на Габровския ретро клуб Ангел Колчевски, на когото ти бях препоръчал да се обадиш но той каза, че нищо не знае за Дряновското мероприятие... все пак прояви интерес, затова обади му се да направи малко реклама сред своите хора - близко са и могат да се разходят дори без преспиване :) http://gabrovosega.bg/firms-source/avtoclub-retro.php

п.с. не съм проверявал дали си писал по темата в Шкода форума, макар че повечето ретролюбители там четат и тук.
« Последна редакция: Април 01, 2016, 22:00:33 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 01, 2016, 23:35:32
Отговор #27

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
С Колчевски вече се чух и прояви интерес.Каза,че ще потвърди като наближи датата.Ето ена приятна алтернатива за нощувки за хората,които искат да преспят.http://www.dryanovo.com/bg/hija/ местенцето е приятно,в непосредствена близост до Дряновския манастир.В ресторантчето на тази хижа общината обмислят празнична вечеря за всички участници.

Април 02, 2016, 10:23:53
Отговор #28

Неактивен Aleks

  • Публикации: 11
Здравейте!
Има ли вече информация за програмата на мероприятието. За участие как стои въпроса, трябва ли предварително записване. Въобще, къде е изнесена информацията да прочетем как ще протече събитието по часове през двата празнични дни. :)

Април 02, 2016, 13:36:27
Отговор #29

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Програмата ще е горе долу следната.
На 30.04 от 12:00 ще е откриването на събитието на площад Колю Фичето.Там ще бъдат изложени колите.Ще има програма с танци,музика и др.На самия площад са разположени музея и историческата Лафчиева къща,които могат да бъдат разгледани.
Пътят ще е отцепен от полицията.
В 14:00 колите потеглят из към Ларгото.Там също ще има престой като на Ларгото могат да се посетят Икономовата къща,галерията,първата и най-точна релефна карта на България,часовниковата кула с най-стария часовников механизъм на Балканите.
От там отиваме до Духовниковата чешка където е и моста на Майстора (единствената постройка на Майстора,която не е била разрушавана и възстановявана).
От там заминаваме към Дряновския манастир.Колите ще се паркират на паркинга на къмпинг Стринава,а на около 200м е хижа Бачо Киро където се планува празнична вечеря за участниците.Стигайки до манастира всеки може да си избере посока за разходки:Сини вир,пещерата Бачо Киро,екопътеките и др.
Не уточнявам точни часове като график защото може да се наложи да импровизираме.
« Последна редакция: Април 25, 2016, 09:10:56 от dido1903 »