Автомобили > На изток от Желязната завеса

ГАЗ М-21М Волга 1964 г.

<< < (2/71) > >>

hydrometalique:
Поредната щастливка в ръцете на Момчил . Ако беше жена, останалите женски щяха да се пукат от яд  >:D
Страхотна кола, цветът е наистина много интересен, а и ако състоянието на интериора е наистина запазено, от това повече - здраве му кажи.
За механиката няма какво да говорим - знае се , че ще се почне лека полека подмяна на всичко  :))
Звънни един телефон на ей тези юнаци в Пловдив - имат наистина много неща http://www.metropol-p.com/home.html
Много щастливи километри от мен !

dido1903:
Честито, Момчиле!
Желая ти безброй безаварийни километри и приятни моменти!
Никога няма да ми омръзне да чета теми и представяне на коли като твоите!

победовод:
Момчиле,честито отново и тук!


--- Цитат на: m_g в Март 16, 2016, 23:04:27 ---Върнат е на място оригиналният карбуратор К-124Д

--- Край на цитат ---

К 124Д не е слаган на ГАЗ 21 никога.При тебе или К22И или К105,едно от двете е било,но кое знаят само в завода, в момента на слагането.Ако не гониш 100% автентичност и този ще ти върши работа,стига чрез преходник да е сложен оригиналния филтър.

krankenstein:
Честито и от мен, Волгата наистина извади късмет с новия си собственик - още от първия пост си личи, че знаеш какво да я правиш и просто ни информираш, а не да питаш кое-как, като някои други. Ще има помощ все пак в детайлите и тънкостите, слава Богу компетентни колеги по тия модели тук има доста... а и най-важното, кажи кога да мина да ме повозиш? Ще пробвам да се излегна на задната седалка както преди близо 40 г. в служебната Волга на татко ;)

п.с. "Ще поизправим най-фрапантно кривите ламарини и след полиране на боята ще видим какво следва..."
Предполагам ще последва смяна поне на задните калници, ако успееш да намериш по-читави - тези дори на снимка изглеждат толкова кърдрави, че според мен няма как да се изправят прилично без да станат тежки китоносци...

PVV:
Момчиле, поздравления и тук за успешната придобивка. Явно си решил да направиш пълен автопарк от соц.машини. Завиждам ти на ентусиазма с който се заемаш с всеки нов проект. Желая ти успех и скоро да видим Волгата в целия си блясък на накой ретро парад. Запазвам си правото от сега на едно кръгче. :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия