Автор Тема: RIDE'N'ROLL - American heritage in Bulgaria-04.06.2016  (Прочетена 53329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2016, 00:38:04
Отговор #20

Неактивен peter67

  • Публикации: 762











Юни 06, 2016, 22:44:33
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Хубав обектив, колега :) Ето и моите, макар и по-обикновени снимки
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/ride-039-n-039-roll-bankya-2106.913489.all
Може да съм пропуснал няколко коли, които оставих да ги снимам за след обяда, а те междувременно се изнесли... това бе според мен единственото, което липсваше в организацията - един водещ на микрофона, който да държи вниманието на публиката като обявява какво следва в програмата и евентуално да представя някои по-редки и интересни машини, както е на повечето ретро паради.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 07, 2016, 00:05:21
Отговор #22

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
не трябва да сравняваш нито едно автошоу с нашето
както много хора се отвориха че програмата бе оскъдна по ред причини ....хубавия момент бе че въобще имаше сбирка до последно не се знаеше .....както видяхте не се тръбеше никъде в мрежата поради куп препятствия едно от тях е да се легализира документално събитието което най много забави процедурата на провеждането му
-давам пример спасов ден -няма къде и вода да се напиеш но всички ходят и си тръгват в 1-2 часа НО никои не е недоволен и не намира кусури защото има тема за всички и за всеки вкус ....докато нашето събиране се ограничава в американски машини и темата е една ,,....това е основната причина на хора които не са фенове или собственици да негодуват за качеството.................... да миналата година бе на по високо ниво но малко хора от нас знаят какво са направили за да се получи така


Юни 07, 2016, 11:24:37
Отговор #23

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
не трябва да сравняваш нито едно автошоу с нашето
както много хора се отвориха че програмата бе оскъдна по ред причини ....хубавия момент бе че въобще имаше сбирка до последно не се знаеше .....както видяхте не се тръбеше никъде в мрежата поради куп препятствия едно от тях е да се легализира документално събитието което най много забави процедурата на провеждането му
-давам пример спасов ден -няма къде и вода да се напиеш но всички ходят и си тръгват в 1-2 часа НО никои не е недоволен и не намира кусури защото има тема за всички и за всеки вкус ....докато нашето събиране се ограничава в американски машини и темата е една ,,....това е основната причина на хора които не са фенове или собственици да негодуват за качеството.................... да миналата година бе на по високо ниво но малко хора от нас знаят какво са направили за да се получи така

Ивчо, нещо се докачаш ми се струва. Тук е форум за класики и е логично да искаме да виждаме повече такива. А и до колкото забелязах, много от членовете на ам.форума негодуваха, че миналата година събитието приличало и било обявено повече за ретро парад, а не каквото те искат да е (така и не разбрах какво). Това е и причината да не присъствам отново. Не се чувствам на място. Това че негодуват хора които не са фенове не се вързва, ако не си фен ще биеш ли път до Банкя? Точно обратното, и като си там ще искаш да знаеш какво се случва и какво предстои. Ако няма кой да го обявява или да задържа вниманието на хората много ясно че ще се отегчат и ще си тръгнат рано. Аз се опитах да разбера има ли организирано тръгване от японския, но никой не намери за нужно да го обяви или да ми отговори. Случайно за миналата година знам какво се направи за да се получи, но бързо всичко се забравя  ;D
Поздрави, и да си отговаряш на телефона!

Юни 07, 2016, 18:29:40
Отговор #24

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Иво не се засягай, казах го само като градивна критика още повече, че не е много сложно за изпълнение, след като така и така има озвучителна уредба. Иначе на мен сбирката много ми хареса, интересни ми бяха не само класиките, въпреки че не съм голям US-фен, но винаги ме привлича екзотичното и различното. Водих интересни разговори с много колеги и с още поне толкова не успях, затова не бих си тръгнал рано, ако не бях със семейството... забелязах, че и ти си там с "детската си градина" та не ти е било леко, затова шапка ти свалям, както на всички замесени в организацията. Дано догодина шоуто стане пак и още по-добре, надявам се :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 07, 2016, 20:11:55
Отговор #25

Неактивен kaci

  • Публикации: 956

Юни 08, 2016, 00:00:17
Отговор #26

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте колеги, като човек който беше в организацията искам да кажа няколко думи. Първо да благодаря на всички,които ни уважиха. За съжаление и тази година имахме доста места за критика. Няма да се оправдавам, няма и да се сърдя на никой. Имахме една програма, която беше изградена на база на предварителни договорки. За хубаво или лошо, тази програма се провали постепенно в процеса на подготовка на шоуто. Провали се поради ред причини - оттеглиха се спонсори, оттеглиха се и партньори на шоуто, които имаха желание за участие в него. Като за капак на всичко, Мотопфое организира паралелно събитие, с цел саботиране на нашето.Поради подвеждаща прогноза за времето, много хора промениха плановете си. Боби прав си за това, че никой не ти отговори на въпроса за колоната от японския хотел, но това не беше ясно до последния момент. Това е в най-общи линии. За мен лично тази година успяхме да изчистим някой от пропуските и грешките ни от миналата година, успяхме да привлечем сериозни партньори на шоуто ни в лицето на SHELL България, на NIKON (Булфото ) , даже имахме и репортаж на живо от шоуто в ефира на една от националните телевизии .
Надявам се догодина, всичко да е доста по-добре, тъй като имаме доста повече време за подготовка на шоуто, зашото тази година поради ред причини от нормативно естество времето за подготовка ни беше доста съкратено.
Поздрави :)

Юни 08, 2016, 15:17:56
Отговор #27

Неактивен CJ7

  • Публикации: 1063
Доволен съм от организацията на събитието и си прекарах супер!
 :)

Юни 11, 2016, 07:48:36
Отговор #28

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Беше готино, хубаво е да се видиш със сродни души  O0
Classic Cars

Юли 17, 2016, 18:11:56
Отговор #29

Неактивен kaci

  • Публикации: 956