Автор Тема: XVI-ТО РАЛИ ЗА РЕТРО И КЛАСИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ И МОТОЦИКЛЕТИ „РОЗОВА ДОЛИНА” 2016  (Прочетена 27931 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 17, 2016, 17:13:11
Отговор #20

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Боби , майсторско в Казанлък ще има ли? :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 17, 2016, 17:30:22
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
П.С. След последни уточнения с Орлин Пенев, Митко и Влади ще се състезават заедно в клас "Янгтаймер/Модифициран I" нека по-добрия спечели  ;D
Е, силно се надявам да не сме само ние в този клас, като гледам има поне още 2-3 екипажа записани в групи М и У, които трябва да го формират. Само дай на Влади по-преден номер за да има шанс, че нещо имал проблеми с изпреварванията ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 17, 2016, 20:38:37
Отговор #22

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Боби , майсторско в Казанлък ще има ли? :)

Не, няма да има.

Е, силно се надявам да не сме само ние в този клас, като гледам има поне още 2-3 екипажа записани в групи М и У, които трябва да го формират. Само дай на Влади по-преден номер за да има шанс, че нещо имал проблеми с изпреварванията ;D


6-7 екипажа сте в този клас, като имате един много сериозен конкурент от нашия клуб. ;)


Май 17, 2016, 21:42:24
Отговор #23

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Иска ми се и ние да се включим с моя навигатор и нашата антика  O0  Притесняват ме обаче липсата на места за нощуване и проблемите  с колата, които се появиха по време на XI-тото Рали Златни пясъци. А голямата зарибявка за мен е, че ще участва още един екипаж с Datsun 280Z :)

Май 17, 2016, 21:49:09
Отговор #24

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Боби, аз ще потвърдя (и платя) участието си най-късно до обявения краен срок. Поздравления за рекламния плакат, макар да е в клас М, делтата изглежда много много добре и си е италианска рали икона ;).

Последните няколко дни в темите за ралитата постоянно има нови мнения, което е страхотно. Къде на шега, къде на оплакване, но ги има. Дано продължава все така и всичко да се избистри в най-кратък срок.
we all have wings, but some of us don't know why

Май 17, 2016, 22:17:03
Отговор #25

Активен USfan

  • Публикации: 10849
Успех и приятно изкарване на всички пожелавам.  :)
« Последна редакция: Май 17, 2016, 22:19:23 от USfan »

Май 17, 2016, 23:01:51
Отговор #26

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Иска ми се и ние да се включим с моя навигатор и нашата антика  O0  Притесняват ме обаче липсата на места за нощуване и проблемите  с колата, които се появиха по време на XI-тото Рали Златни пясъци. А голямата зарибявка за мен е, че ще участва още един екипаж с Datsun 280Z :)

Aйде бре Марто , мисля си че последните заявки са варненски , твоята и на Благо. ;D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 19, 2016, 12:18:58
Отговор #27

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
И колегата иска да се включи с техния Nissan 280ZX, ако успее да го стегне, ако ли не ще участва с 1984 BMW 323.  O0

Май 21, 2016, 01:53:20
Отговор #28

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Е, силно се надявам да не сме само ние в този клас, като гледам има поне още 2-3 екипажа записани в групи М и У, които трябва да го формират. Само дай на Влади по-преден номер за да има шанс, че нещо имал проблеми с изпреварванията ;D

Митко стягайте се, че варненци пристигат!  ;D

Май 21, 2016, 08:34:55
Отговор #29

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ами крайно време беше, стига само ние сме ходили при тях. Всъщност да не забравяме Бижуто, той си е редовен :D Преди години идваха и едни шкодаджии оттам, ама сега са ме оставили сам да защитавам честта на марката. Освен колегата с Нисана кой ще идва? Благой засега не се е похвалил, ама гледам усилено стяга Ява-та, на не е решил да кара в групата на мотористите :) Апропо в стартовия списък не виждам мотоциклети, ще има ли тази година записани, давай да видим окончателния списък със заявки.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.