Автор Тема: Как пазаруваме от чужди сайтове  (Прочетена 36188 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 06, 2017, 11:54:55
Отговор #80

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И аз съм пазарувал от тях преди доста време... помня, че тогава имаше някакво забавяне на поръчката, при това доставката беше до адрес на мой познат в Прага, който после ми ги препрати по автобуса до София, за да спестя малко от транспорта. Ставаше въпрос обаче за по-малогабаритни части. Цели бодикитове навремето си беше поръчвал колегата Миро /Хашек/от Варна, които и двата вече са у мен... но това е друга тема ;) Ако искаш мога да ти дам негов контакт за съвет. Трябва да знаеш също, че има различни качества на тези китове в зависимост от цената - по-скъпите са бели на цвят и предполагам съвпадат 1:1 с оригинала, а тези по-нискобюджетните които взех от Миро бяха черни и при някои елементи имаше доста зор и преработки, за да ги напаснем към купето.
Последно преди 2-3 г. шкодови тунинг части съм пазарувал от този сайт http://shop.tym-motorsport.cz/ и всичко беше точно, но пак стана чрез моя човек в Прага... за съжаление напоследък изгубих връзка с него, та вече няма как да съдейства.
« Последна редакция: Ноември 06, 2017, 12:00:06 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 06, 2017, 21:41:45
Отговор #81

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 246
Благодаря ви,колеги за отговорите Tym-motorsport ги знам те са сериозни,за качество  гарантират,че  кита им  едно към едно с оригинала,но и цената им е солена 1260 евро без доставка.Докато тези искаха 724 евро с доставката.То като гледам нямам и много голям избор от къде да ги купя,да посъбера още лев и ще скачам на скъпото.

Ноември 07, 2017, 07:44:13
Отговор #82

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
А може ли да видим колата, за която ще е предназначен този "кит"?

Ноември 07, 2017, 11:55:56
Отговор #83

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мисля, че този който ползвах е точно варианта за 700 евра, но както споменах никак не останах доволен от него при напасването... и още нещо, бодикитовете са 2 модела - рали вариант и пистов с по-широка предна престилка и по-големи раздувки с допълнителни отвори на задните калници,
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 07, 2017, 17:16:05
Отговор #84

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 246
За колата скоро мисля да пусна тема,хем да я видите и да ми помогнете с някои и друг съвет.А за боди кита ще е пистовата версия.